Fibabanka, Engelli Memur Alımı Yapıyor!

Fibabanka, bünyesinde görevlendirmek üzere engelli banka personel alımı yapacak. İş ilanı ile ilgili detaylar için…

Fibabanka, bünyesinde görevlendirmek üzere engelli banka personel alımı yapacak. İş ilanı ile ilgili detaylar için…

Fibabanka Engelli Banka Personel Alım Detayı!

Fibabanka Genel Müdürlüğü ve İstanbul şubelerinin çeşitli bölümlerinde görevlendirmek üzere personel alımları yapıyor. Banka iş başvurusu yapacak adayların en az lise mezunu olmalarını isteyen banka, üniversite öğrencisiyle birlikte yüksek lisans öğrencilerinin başvurularını da değerlendirmeye alacaktır.

Tüm adayların Türkiye İş Kurumu’na kayıtlarının bulunması şartını koyan banka, aynı zamanda tüm adayların her zaman güler yüzlü olmalarını, ekip çalışmalarına yatkın olmalarını, başarı olmalarını, insan ilişkilerinin iyi, iletişimlerinin son derece iyi olmalarını istemektedir. Tüm adayların MS Office programlarını aktif bir şekilde kullanmasını isteyen banka, görevlendireceği pozisyon için adaylardan deneyimlilik aramamaktadır. Öncesinde banka sektöründe istihdam etmemiş ve deneyimi bulunmayan adayların başvuruları da değerlendirmeye alınacaktır.

Banka İş Başvuruları Ne Zaman Son?

Yayımlanan iş ilanı için son başvuru tarihi 28 Aralık 2018 olarak belirlenmiştir. Bu tarihten sonra yapılan başvurular geçersiz sayılıp, banka başvurusu onaylanan kişiyle iletişime geçecektir. İlanla ilgili daha detaylı bilgi edinmek ve başvuru yapmak için haberin sonunda yer alan bağlantıdan yararlanabilirsiniz.

İlgili:  TEB, En Az Lise Mezunu Makam Şoförü Alımı Yapıyor!
https://www.kariyer.net/is-ilani/fibabanka-a-s-engelli-memur-2028983