GarantiOne Nedir? Avantajları Nelerdir?

Her zaman farkını ortaya koyan çalışmalar yapa Garanti Bankası’nın GarantiOne uygulaması çok ilgi görmektedir. “GarantiOne nedir?”, “Avantajlı nelerdir?” gibi sorular cevaplandırılmaktadır.

Ülkemizde oldukça fazla banka mevcut olmak ile bunlar arasında en çok dikkat çekenlerden biri de Garanti Bankası olmaktadır. Bu banka her zaman farkını ortaya koyan çalışmalar yapmakta olup bunlar arasında en kapsamlı olanlardan biri GarantiOne olmakta ve bu sebepten dolayı da bugünkü yazımızda “GarantiOne nedir?”, “Avantajlı nelerdir?” gibi sorular cevaplandırılmaktadır. Eğer siz de adı geçmekte olan bu hizmetten faydalanmak istiyor ve buna bağlı olarak da hakkında bilgi edinmek istiyorsanız makalemiz bu konuda size yeterli olacaktır.

GarantiOne Nedir?

Sistemi kısaca bir mobil bankacılık uygulaması olarak tanımlamak yerinde olacaktır. Ancak bu uygulama tüm Garanti Bankası kullanıcılarını kapsamamakta yalnızca on sekiz ve yirmi beş yaş aralığındaki kişilere hitap etmekte ve onlar için hizmet sunumu gerçekleştirmektedir.

Bu uygulamayı daha net bir şekilde açıklamamız gerekir ise 18-25 yaş aralığındaki kullanıcılara ücretsiz bir şekilde mobil bankacılık hizmeti sunmakta olan sistem olmaktadır. Eğer siz de adı geçen bankanın müşterisiyseniz ya da müşterisi olma amacında iseniz ve yaşınız belirtilmekte olan aralıkta ise detayları anlatılmakta olan bu sistemden faydalanma imkanı yakalayabilir ve hemen hemen her bankacılık hizmetini ücretsiz bir şekilde yerine getirebilirsiniz.

İlgili:  Denizbank EFT Saatleri, EFT ve Swift Kodu

GarantiOne Uygulamasının Avantajları Nelerdir?

GarantiOne uygulaması son derece kapsamlı olmak ile beraber en büyük avantajı da ücretsiz olarak işlem yapma olanağı sunmasıdır. Bu kapsamda yapabileceğiniz bazı bankacılık işlemleri ise yazımızın devamında belirttiğimiz gibi olmaktadır.

  • EFT ya da havale gibi para gönderme ya da para alma işlemlerini ücretsiz bir şekilde gerçekleştirme,
  • Hali hazırda kullanılmakta olan banka hesabı için hesap işletim ücreti ödememe olanağı,
  • Bu hesap aracılığı ile yapılmakta olan harcama ya da ödeme işlemleri sonrasında belli başı yerlerde kullanmak üzere puanlar ya da hediyeler kazanma olanağı ve buna benzer daha pek çok farklı kampanya ya da indirim imkanıdır.