Kuveyt Türk Katılım Bankası Uyum Uzman Yardımcısı Alımları Yapıyor!

Kuveyt Türk Katılım Bankası, finans departmanında görevlendirmek üzere Uyum Uzman Yardımcı alımları yapacak. Detaylar…

Kuveyt Türk Katılım Bankası, finans departmanında görevlendirmek üzere Uyum Uzman Yardımcı alımları yapacak. Detaylar…

Kuveyt Türk Uyum Uzman Yardımcı Alım Detayı

Kuveyt Türk Katılım Bankası, bünyesinde görevlendirmek üzere Uyum Uzman Yardımcı alımları gerçekleştirecek. Finans sektörüne yeni bir soluk ve alternatif getirmeyi hedefleyen banka, yaptığı çalışmalarla birlikte Sağlam Bankacılık ilkesi kapsamında büyümesini devam ettirmekte.

Banka iş başvurusu yapacak tüm adayların Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinin örgün lisans eğitimi veren İşletme, Ekonomi, Kamu Yönetimi, Uluslararası İlişkiler ve Maliye bölümlerinden mezun olmaları istenmektedir. Tüm adayların ileri seviyede İngilizce bilgisine sahip olmalarını isteyen Kuveyt Türk Katılım Bankası, aynı zamanda tüm adayların her zaman müşteri ve başarı odaklı çalışma performansı göstermelerini, her zaman ekip çalışmalarına önem vermelerini, ekip çalışmalarında uyumlu olmalarını, insan ilişkilerinin iyi olmasını, iletişimlerinin kuvvetli olmasını, planlama ve organizasyon yeteneklerinin gelişmiş olmasını istemektedir.

Uyum Uzman Yardımcıları Hangi Görevleri Yapacak?

Adayların yapacakları görevler aşağıdaki gibidir;

  • Suç gelirlerinin aklanmasının ve terörün finansmanının önlenmesi mevzuatı kapsamında bankanın risk yönetimi, izleme ve kontrol faaliyetlerinin yürütülmesi,
  • AML/CTF faaliyetleri kapsamında strateji ve politikalarla ilgili uygulama usullerinin etkili bir şekilde uygulanması, bunların idame ettirilmesi,
  • AML/CTF ile ilgili konularda muhabir banka ilişkilerinin yürütülmesi,
  • Banka şubelerinin ve birimlerinin AML/CTF ile ilgili konularında sorulan sorular ve ihtiyaç duyulan bilgilerin zamanında ve eksiksiz olarak temin edilmesi.
İlgili:  TEB, En Az Lise Mezunu Makam Şoförü Alımı Yapıyor!

Banka İş Başvuruları Ne Zaman Sona Erecek?

Yayımlanan iş ilanı için son başvuru tarihi 31 Aralık 2018 olarak belirlenmiştir. Bu tarihten sonra banka şartlara uygun olan adaylarla iletişime geçecektir. Detaylı bilgi edinmek ve başvurularını gerçekleştirmek isteyenler haberin sonunda yer alan bağlantıdan yararlanabilirler.

https://www.kariyer.net/is-ilani/kuveyt-turk-katilim-bankasi-a-s-uyum-uzman-yardimcisi-2172887