Ana Sayfa Gündem Uğur'lu öğrenciler gönüllü rehber oldu

Uğur’lu öğrenciler gönüllü rehber oldu

Uğur Okulları öğrencileri, SosyalBen Akademi organizasyonluğunda düzenlenen etkinlikle 19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı haftası boyunca, kendi şehirlerindeki dezavantajlı bölgelerde yaşayan çocuklara şehirlerini tanıttı. Yapılan şehir turlarında tarihi yerler ziyaret edilerek çocukların yaşadıkları yere ve tarihine dair bilinçlenmesi amaçlandı.

Gün boyunca Uğur Okulları öğrencileri ile zaman geçiren çocuklar, belki de daha önce hiç görmedikleri yerleri keşfetmenin yanı sıra resimden müziğe, el becerilerinden spor faaliyetlerine kadar birçok beceriyi de Uğur’lu gençlerin gönüllü rehberliği ile deneyimleme fırsatı buldu. Uğur Okulları öğrencileri gerçekleştirdikleri bu proje ile çocukların tarihi ve kültürel bilincinin artmasına katkıda bulunarak, yaşama bakış açılarına da farklılık kattı.
Gazi Mustafa Kemal Atatürk ’ün “Biz her şeyi gençliğe bırakacağız. Geleceğin ümidi, ışıklı çiçekleri onlardır. Bütün ümidim gençliktedir” anlayışıyla yola çıkan Uğur’lu gençler, geleceğin gençleri olan çocuklarla 19 Mayıs’ı dolu dolu kutladı.
 

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,814BeğenenlerBeğen
11,484TakipçilerTakip Et
20TakipçilerTakip Et
2,482TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler