Ziraat Bankası Mesleğe Bağlı Krediler

Ziraat Bankası mesleğe bağlı krediler ile avantajlı faiz oranlarından yararlanabilir, bütçenize en uygun ödeme planlarını oluşturabilirsiniz. Detaylar için…

Bankalar tarafından tüketicilere ve esnaf sahiplerine her yıl düzenli olarak bazı kredi olanakları sunulmaktadır. Sunulan bu krediler içlerinde kategoriler halinde ayrılırken bankalar tarafından sunulan bir diğer kredi olanakları da kredi çekmek isteyen kişilerin taşıdığı özelliklere bağlı olarak verilebiliyor. Çeşitli kampanyalar aracılığı ile tüketicilerin dikkatini çeken bankaların vermiş olduğu kredi seçenekleri arasında mesleğe bağlı kredi olanakları da yer alıyor.

Ziraat Bankası Mesleğe Bağlı Krediler

Ziraat Bankası tarafından sunulan krediler içerisinde yer alan mesleğe bağlı kredi avantajları ile uygun ödeme planları ve faiz oranları üzerinden geri ödeme planları gerçekleştirmektedir. Mesleğe başlı olarak verdiği krediler ile dikkat çeken bankanın tüketicilerine sunmuş olduğu birden fazla avantaj bulunmaktadır.

KOBİ sahiplerine özel sunmuş olduğu Kredi Garanti Fonu, krediye ihtiyacı olan fakat teminat açısından sorun yaşayan kişilere faizsiz kredi seçeneğini sunmaktadır. KOBİ sınıfına göre değerlendirdiği meslekler arasında; serbest meslek sahipleri, girişimciler, seyahat firmaları, organizasyon firmaları, esnaf ve sanatkarlar, tarım alanında çalışan küçük işletmeler, ihraç firmaları, çiftçiler ve havayolu firmaları yer alıyor.

Eğer ticari bir plaka sahibi iseniz yine Ziraat Bankası aracılığı ile kredi kullanabilirsiniz. Yolcu taşımacılığı yapan tüm kişilere özel olarak sunmuş olduğu plaka kredisi ile ticari plakaya sahip olan kişilerin yedek parça, servis, bakım, onarım, akaryakıt gideri ve diğer tüm finansman giderlerini karşılayan kredi seçeneği ile 60 aya varan vade seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

Tarım sektöründe yer alan biri iseniz Ziraat Bankası’ndan birçok alanda kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Ziraat Bankası tarafından tarım sektöründe yer alan kişilere hayvansal üretim kredileri, modern basınçlı sulama kredileri ve tarımsal mekanizasyon kredileri sunulmaktadır. İçlerinde yatırım ve işletme kredileri olarak ayrılan bu krediler için başvuruları şubelerden gerçekleştirebilir ve 60 aya kadar varan vade seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

Eğer bir işletme sahibi iseniz ve birikmiş borçlarınız var ise yine Ziraat Bankası’ndan kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Borçlu cari hesap kredisi ile işletmecilerine destek veren Ziraat Bankası, 12 aya kadar vade imkanına sahip olan bu kredi seçeneği ile borçlarınızın kapanmasına destekçi olmaktadır.