Akbank Personel Alımı Yapıyor! Son Başvuru 3 Şubat 2019!

Akbank, Bilgi İşlem departmanında görevlendirmek üzere banka personel alımları yapıyor. Detaylar için…

Akbank, Bilgi İşlem departmanında görevlendirmek üzere banka personel alımları yapıyor. Detaylar için…

Akbank Personel Alım Detayı

Akbank, Bilgi İşlem Departmanında sürekli ve tam zamanlı görevlendirmek üzere Ağ Yük Dengeleme Uzmanı alımları yapıyor. Banka iş başvurusu yapacak adayların üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmalarını isteyen banka, tüm adayların ileri seviyede hem sözlü hem de yazılı İngilizce bilgilerinin olmasını istemektedir. Mezun olunması istenen bölümler aşağıdaki gibidir;

  • Elektronik Mühendisliği Bölümü,
  • Bilgisayar Mühendisliği Bölümü,
  • Bu bölümlerle ilgili bölümler.

Bunların yanı sıra iş başvurusu yapacak tüm adayların en az 2 senelik load balancer yönetim deneyimlerinin bulunması istenmektedir. Netscaler ile F5 konularında bilgi sahibi olan adayların iş başvuruları ise ön değerlendirmeye alınacaktır. Aynı zamanda tüm adayların Network ve Güvenlik yönetimi konularında da yine en az 2 senelik tecrübelerinin olması istenmektedir.

Akbank’ın BT Sunucu ve Veri Platformları ekibinde görevlendirilecek adaylar Kocaeli’de istihdam edilecektir. Bu nedenle de başvuru yapan adayların Kocaeli’de ikamet etmeleri ya da başvurularının kabul edilmesi durumunda Kocaeli’de ikamet etmeye uygun pozisyonda olmaları istenmektedir. Erkek adayların ise askerlik hizmetlerini tamamlamış olmaları gerekmektedir.

İlgili:  Yapı Kredi Bankası, Sistem Yöneticisi Alımı Yapıyor!

Banka İş Başvuruları Ne Zaman Sona Erecek?

Yayımlanan banka iş ilanı için son başvuru tarihi 3 Şubat 2019’dur. İş ilanına başvuru yapmak isteyenler haberin sonunda yer alan bağlantıyı tarayıcılarına kopyalayarak ulaşabilirler.

http://bit.ly/2PmsC41