Ana SayfaBanka İş İlanlarıBurgan Bank Tahsilat Sorumlusu Yeni Personel Alımları Yapıyor!

Burgan Bank Tahsilat Sorumlusu Yeni Personel Alımları Yapıyor!
B

Burgan Bank tarafından yapılan banka personel alımları bilgilendirmesinde Tahsilat Sorumlusu personeller arandığı duyuruldu.

-

Burgan Bank tarafından yapılan banka personel alımları bilgilendirmesinde Tahsilat Sorumlusu personeller arandığı duyuruldu.

Burgan Bank Yeni Banka Personel Alımları

Banka iş ilanları çerçevesinde Burgan Bank’ın yaptığı duyuruda gelişime açık fırsatlarla dolu bir bankada çalışmak üzere kariyer planlayan kişilerin başvurularının beklendiği, başvuru yapacak adayların hangi özelliklere ve niteliklere sahip olmasının istendiği, başvurular için son tarihin ne zaman olduğu ve yeni personellerin alacakları görevler gibi detaylara değinildi. Adayların üniversitelerin en az ön lisans bölümlerinde finans ve benzeri alanlarda eğitim almış olmaları, daha önce bankalarda bireysel kredi ve yasal takip birimlerinde en az 1 yıl çalışmış olmaları, MS Office uygulamalarını ileri düzeyde kullanabiliyor olmaları, zaman yönetimi ve planlamada başarılı, ekip çalışmasına yatkın, telefonda ikna ve iletişimi gelişmiş, gelişime ve yeniliklere açık, analitik düşünebilen, sonuç odaklı çalışan ve sorun çözme yetisi gelişmiş kişiler olmaları gerekiyor. banka ş başvurusu yapacak erkek adaylarda aranan şart ise askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli olmaları şeklinde belirtiliyor.

Burgan Bank Personel Alımı Başvuruları

İş ilanları ile ilgilenen ve Burgan Bank iş başvurusu yapan kişiler arasından yapılacak değerlendirmede Banka’nın yeni personeli olarak işe alınacaklar portföyü dahilindeki müşterilere telefonla ulaşmak ve borçlu müşterilere ulaşmak, borcu gecikmede ve ödeme kapasitesi bulunan müşterilere borçlarını ödemeleri için yeni planlar hazırlamak, tüm bu görüşmeleri kalite kuralları dahilinde yapmak gibi görevler alacaklar Burgan Bank iş başvuruları 18 Şubat 2019 tarihine kadar devam edecek.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/burgan-bank-a-s-tahsilat-sorumlusu-1936821

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,362TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol