Ana SayfaBanka İş İlanlarıAktif Yatırım Bankası Filo Hizmetleri Uzmanı Banka Personelleri Arıyor!

Aktif Yatırım Bankası Filo Hizmetleri Uzmanı Banka Personelleri Arıyor!
A

Aktif Yatırım Bankası banka personel alımları kapsamında Filo Hizmetleri Uzmanı yeni personeller aradığını duyurdu.

-

Aktif Yatırım Bankası banka personel alımları kapsamında Filo Hizmetleri Uzmanı yeni personeller aradığını duyurdu.

Aktif Yatırım Bankası Banka Personel Alımları Yapacak

Banka iş ilanları ile ilgilenen adaylar Aktif Yatırım Bankası’nın Filo Hizmetleri Uzmanı pozisyonuna dair yaptığı duyuruyla da ilgilendiler. Banka tarafından yapılan iş ilanları bilgilendirmesinde yeni personel iş başvurusu yapacak olan kişilerde Aktif Yatırım Bankası tarafından aranan nitelikler, sahip olunması gereken mezuniyet, işe alımı sağlanan yeni personellerin hangi görevlerde çalışacağı, son başvuru tarihi gibi pek çok detay da yer aldı. Buna göre banka iş başvurusu yaparak Aktif Yatırım Bankası’nda çalışmayı talep eden kişilerin üniversitelerin ön lisans ya da lisans bölümlerinden mezun olması, tercihen daha önce filo kiralama veya operasyonel kiralama bölümlerinde çalışmış olması, sigortacılık mevzuatları hakkında bilgi sahibi olması, Microsoft Office uygulamaları hakkında bilgi sahibi olması, ehliyeti olması ve iyi derecede araç kullanabiliyor olması, erkek adayların askerlik hizmetlerini tamamlamış olması isteniyor.

Aktif Yatırım Bankası Personel Alımı İş Başvuruları

Aktif Yatırım Bankası personel alımları ile ilgilenerek kariyer planlarında bir bankada çalışmak bulunan adaylar iş başvuruları sonrasında ilgili departman tarafından değerlendirmeye alınarak başvuruları incelenecektir. İşe alınmaları
halinde araç kiralama zimmet işlemlerinin yönetilmesi, faturaların kontrol edilmesi, araçların bakım servisi anlaşmalarının yapılması, araç takip sistemi kontrolü ve raporlanması, filonun uygun maliyetlerle uygun şekilde yönetilmesi gibi görevler alacaklardır. Aktif Yatırım Bankası iş başvuruları 29 Mart 2019 tarihine kadar devam edecek.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/aktif-yatirim-bankasi-a-s-filo-hizmetleri-uzmani-2235791

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,385TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol