Ana SayfaDiğer İş İlanlarıMSB 2020 Yılı Uzman Erbaş Başvuru Kılavuzu Yayınlandı! İşte Detaylar!

MSB 2020 Yılı Uzman Erbaş Başvuru Kılavuzu Yayınlandı! İşte Detaylar!

Mili Savunma Bakanlığı tarafından kamu iş ilanları ile ilgilenenlerin dikkatini çeken 2020 Uzman Erbaş Başvuru Kılavuzu yayınlandı.

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Mili Savunma Bakanlığı tarafından kamu iş ilanları ile ilgilenenlerin dikkatini çeken 2020 Uzman Erbaş Başvuru Kılavuzu yayınlandı.

Milli Savunma Bakanlığı Uzman Erbaş Alımları

Milli Savunma Bakanlığı Personel daire Başkanlığı 2020 yılı uzman erbaş alımları detaylarının yer aldığı başvuru kılavuzunu yayınladı. Kılavuzda kimlerin başvuru yapabileceği, başvuru şartlarının neler olduğu, başvuruların nasıl ve ne zaman yapılacağı, yapılan başvuruların hangi durumlarda geçersiz sayılacağı, sonuçların nerede ve ne zaman ilan edileceği gibi bilgiler yer alıyor. Kamu personel alımı iş ilanları ile ilgilenenler için yayınlanan kılavuzda ayrıca düzenlenecek olan sınavlar hakkındaki tüm bilgilerin yanı sıra sağlık işlemlerinin, güvenlik araştırmasının ve sınav değerlendirmelerinin nasıl yapılacağı ile ilgili de bilgiler veriliyor. 2020 yılı Milli Savunma Bakanlığı erbaş alımları için ilkokul mezunları uzman onbaşı, en az lise mezunları da uzman çavuş olmak üzere başvuru yapabiliyorlar.

2020 Uzman Erbaş Alımları Diğer Detaylar

2020 yılı uzman onbaşı ve uzman çavuş olmak üzere başvuru yaparak kariyer planına Milli Savunma Bakanlığı bünyesinde görev yapmayı dahil eden kişiler başvurularını personeltemin.msb.gov.tr internet adresinden gerçekleştiriyorlar. MSB daha sonraki süreçte tüm duyuru ve bilgilendirmelerin de bu adresten yapılacağını, ayrıca adayların SMS ve e- posta yoluyla da bilgilendirileceğini belirtiyor. Başvuruları incelenerek uygun olduğuna karar verilen adaylar için MSB Personel Temini Daire Başkanlığı’nda ya da bildirilecek olan farklı sınav merkezlerinde sınav düzenlenecek olup, sınav tarihleri daha sonra duyurulacak.

Bu iş ilanı ilk olarak kamuilan.dpb.gov.tr’de yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kamuilan.dpb.gov.tr/ilan_menu.aspx?473a8da1-96aa-48c9-ac3d-9393b6a63a96

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
64TakipçilerTakip Et
2,239TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Türkiye İş Bankası Kurumsal Müşteri İlişkileri Yöneticisi Alacak!

Türkiye İş Bankası, banka iş ilanları kapsamında yayımladığı yeni bir ilanla personel alımı yapacağını...

Fibabanka, Müşteri Hizmetleri Uzmanı Alımı Yapacak!

Fibabanka, Çağrı Merkezi ve Müşteri Hizmetleri departmanlarında sürekli ve tam zamanlı istihdam etmek üzere banka personel alımı yapacak.

Akbank, Müşteri İletişim Merkezi Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türk bankacılık sektöründe akla gelen ilk isimlerden biri olan Akbank, yayınlamış olduğu bir ilan...

Bankaların Çağrı Merkezi Bölümleri

Bankaların çağrı merkezi bölümleri, kendi içinde de Çağrı merkezi teknik destek olan internet bankacılığı...

Kredi Borcumu Ödeyemiyorum Ne Yapabilirim?

Kredi Borcunda Yasal Süreç, Kredi Borcunu Ödeyemeyenlerin İzleyeceği Yollar, Kredi Borcu Zamanında Ödenmezse Ne Olur?, Kredi borcu

Merkez Bankası Faiz Kararını Açıkladı: Politika Faizi Sabit Kaldı!

Piyasalarda merakla beklenen Merkez Bankası faiz kararı açıklandı. Yapılan açıklamaya göre politika faizinde değişiklik yapılmadı.