msb-2019-yili-uzman-erbas-basvuru-kilavuzu-yayinlandi-iste-detaylar

Mili Savunma Bakanlığı tarafından kamu iş ilanları ile ilgilenenlerin dikkatini çeken 2020 Uzman Erbaş Başvuru Kılavuzu yayınlandı.

Milli Savunma Bakanlığı Uzman Erbaş Alımları

Milli Savunma Bakanlığı Personel daire Başkanlığı 2020 yılı uzman erbaş alımları detaylarının yer aldığı başvuru kılavuzunu yayınladı. Kılavuzda kimlerin başvuru yapabileceği, başvuru şartlarının neler olduğu, başvuruların nasıl ve ne zaman yapılacağı, yapılan başvuruların hangi durumlarda geçersiz sayılacağı, sonuçların nerede ve ne zaman ilan edileceği gibi bilgiler yer alıyor. Kamu personel alımı iş ilanları ile ilgilenenler için yayınlanan kılavuzda ayrıca düzenlenecek olan sınavlar hakkındaki tüm bilgilerin yanı sıra sağlık işlemlerinin, güvenlik araştırmasının ve sınav değerlendirmelerinin nasıl yapılacağı ile ilgili de bilgiler veriliyor. 2020 yılı Milli Savunma Bakanlığı erbaş alımları için ilkokul mezunları uzman onbaşı, en az lise mezunları da uzman çavuş olmak üzere başvuru yapabiliyorlar.

2020 Uzman Erbaş Alımları Diğer Detaylar

2020 yılı uzman onbaşı ve uzman çavuş olmak üzere başvuru yaparak kariyer planına Milli Savunma Bakanlığı bünyesinde görev yapmayı dahil eden kişiler başvurularını personeltemin.msb.gov.tr internet adresinden gerçekleştiriyorlar. MSB daha sonraki süreçte tüm duyuru ve bilgilendirmelerin de bu adresten yapılacağını, ayrıca adayların SMS ve e- posta yoluyla da bilgilendirileceğini belirtiyor. Başvuruları incelenerek uygun olduğuna karar verilen adaylar için MSB Personel Temini Daire Başkanlığı’nda ya da bildirilecek olan farklı sınav merkezlerinde sınav düzenlenecek olup, sınav tarihleri daha sonra duyurulacak.

Bu iş ilanı ilk olarak kamuilan.dpb.gov.tr’de yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kamuilan.dpb.gov.tr/ilan_menu.aspx?473a8da1-96aa-48c9-ac3d-9393b6a63a96

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın