Ana Sayfa Ekonomi Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri Numarası

Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri Numarası

-

Turkcell Superonline, Turkcell’in kendi kurmuş olduğu altyapı üzerinden fiber optik internet öncelikli olmak üzere pek çok telekomünikasyon hizmetleri sunan bir şirkettir. Yalnızca internet hizmetleri sunmayan Turkcell Superonline, fiber internet, cihaz, DSL kampanyaları ve TV + gibi çeşitli ürün ve hizmetler de sunmaktadır. Şirketin bu gibi ürün ve hizmetleri hakkında Turkcell Superonline iletişim hizmetleri üzerinden bilgi edinebilmek mümkündür. Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri Numarası

Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri Numarası

Süperonline, müşterilerine kesintisiz hizmet verebilmek adında pek çok kampanya ve paketler hazırlamaktadır. Örneğin; hali hazırda geçerli olan kampanyalarından 3 Ay Ücretsiz Muhteşem 3’lü Kampanyası, 1 Ay Ücretsiz Efsane 3’lü Kampanyası ve Efsane 3’lü Kampanyası gibi TV + Kampanyaları sunarken, ayrıca Süper Hızlı İnternet Yalın VDSL Fırsat Kampanyası, Süper Hızlı VDSL Fırsat Kampanyası gibi VDSL, Konuşturan VDSL, Süper Konuşma, Konuşturan Fiber İnternet Kampanyası gibi Cihaz Kampanyaları ve Ev Telefonu Kampanyaları sunmaktadır.

Ayrıca engelli müşterilerine özel çeşitli kampanyalar da düzenleyen Superonline, her alanda kaliteli hizmet sağlamaktadır.

Sunmuş olduğu bu hizmetlerini Turkcell Superonline iletişim kanalları üzerinden destekleyen ve yaşanan herhangi bir problem gibi durumlarda yardımcı olan şirket, bu hizmetlerini müşterilerine haftanın her günü 24 saat kesintisiz olarak vermektedir. Dolayısıyla bu gibi durumlarda Superonline Çağrı Merkezi numarasını arayan Turkcell müşterileri, problemlerini kısa yoldan çözebilmektedir.

Müşterilerin herhangi bir durumda arayabilmesi adına Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri numarası; 0850 222 1 222’dir.

Superonline Müşteri Temsilcisi Hızlı Bağlanma

Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri numarasını arayan bir Superonline kullanıcısı, öncelikle ilk etapta kurumsal sesli yanıt sistemi ile karşı karşıya kalmaktadır. Kurumsal sesli yanıt sistemi sayesinde fatura ödemesini, ürün işlemlerini, teknik işlemler ve bilgi alma gibi hemen hemen her türlü işlemi müşteri temsilcisine bağlanmaya gerek olmadan halledebilmek mümkün kılınmaktadır. Bu şekilde işlemlerini kolaylıkla halletmek isteyen müşterilerin yalnızca Superonline telefon numarasını aramak yeterli olacaktır.

Bunun dışında işlemlerini müşteri danışmanı aracılığı ile gerçekleştirmek ya da herhangi bir sorundan dolayı müşteri temsilcisi ile görüşmek isteyen müşterilerin Müşteri Hattı’na mail atması ya da Superonline telefon numarası üzerinden direkt olarak müşteri temsilcisine bağlanması gerekmektedir.  Bunun için müşterinin 0850 222 1 222 numaralı çağrı merkezini arayarak önce 1’i ardından müşteri numarasını ve 6’yı tuşlaması gerekmektedir.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,608BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
20TakipçilerTakip Et
2,430TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler