ICBC Turkey Staj Başvuru Tarihleri ve Detayları

Türk Bankacılık sektöründe hizmet veren ICBC Turkey, yılın belli dönemlerinde staj başvurularını kabul ediyor. Peki başvurular ne zaman? Adaylarda hangi kriterler aranıyor?

0
ICBC Turkey Staj Başvuru Tarihleri ve Detayları

ICBC Turkey Bank, Turkiye’de son birkaç yıldır hizmet vermekte olan bankalardan biridir. Türkiye’de hizmet vermediği günden bu yana bünyesinde pek çok birey için iş imkanı sunan banka, geleceğin bankacılarını yetiştirebilmek adına öğrencilere staj imkanı da sunmaktadır.

Banka kariyer hedefleri doğrultusunda kendisinde 2020 ICBC Turkey staj başvurusu yapan öğrencileri değerlendirmeye alan banka, şartlara uygun olduğunu düşündüğü adayları bünyesine dahil ederek eğitimler vermektedir. Peki merak ettiğiniz staj başvuru tarihleri, başvuru şartları, bankanın öğrencilere sunduğu imkanlar hakkında ne kadar bilgi sahibisiniz?

>>> Bankaların Güncel Stajyer Alım İlanları Burada <<<

2020 ICBC Turkey Staj Başvuru Ne Zaman ve Nereden Yapılır?

Türkiye’de genç ve dinamik bankalar arasında yer alan ICBC Turkey Bank, ülkede yürütmekte olduğu bankacılık faaliyetlerinin yanı sıra öğrencilere özel staj programları hazırlayarak, geleceğin bankacılarının yetişmesine destek sağlamaktadır. Bünyesinde stajyer olarak işe almış olduğu öğrenciler için bankacılık ile alakalı pek çok birime yönelik eğitimler vermekte olan banka, eğitimlerin sonucunda başarılı olan öğrencilere kariyer planlama doğrultusunda imkan vermektedir.

ICBC Turkey staj başvurusu, bankanın resmi web sitesi üzerinden ya da kariyer siteleri üzerinden gerçekleştirilmektedir. Banka, üniversite ve yüksek okul öğrencileri için yılın belirli dönemlerinde stajyer ilanı yayımlamaktadır. Adaylar da bu ilanlar üzerinden başvuruda bulunmaktadır.

ICBC Turkey Staj Başvurusu Nasıl Yapılır? Gerekli Belgeler Nelerdir?

ICBC Turkey Bank için staj başvurusu yapmak isteyen öğrencilerin, staj dönemlerini ve bankanın yayımlamış olduğu ilanları takip etmesi gerekmektedir. Banka kendisi internet sitesi ile kariyer siteleri üzerinden ICBC Turkey staj tarihleri içerisinde ilan yayımlamakta ve öğrenciler de bu tarihlerde elektronik ortam üzerinden hazırlamış oldukları CV’ler ile başvuruda bulunmaktadır. Banka öğrencilerin bu başvurularını değerlendirmeye almakta, adayları mülakata çağırmakta ve aradığı özelliğe sahip olan öğrencileri stajyer olarak işe almaktadır.

>>> Bankaların Güncel Stajyer Alım İlanları Burada <<<

ICBC Turkey Stajyer Maaşları

ICBC Turkey stajyer maaşları, banka tarafından bünyesinde çalıştırmış olduğu stajyerlere ödenmesi gereken bir maaştır. Hayata geçirilen kanun gereğince her banka, çalıştırmakta olduğu stajyerler için maaş ödemesi yapmak zorundadır. Bu doğrultuda bankanın ödemiş olduğu ICBC Turkey stajyer ücreti hakkında net bir bilgi bulunmamaktadır.

Bu içerikte yer alan staj bilgileri; önceki dönemlerde staj yapan öğrenciler tarafından sunulan bilgiler ışığında hazırlanmıştır. 2020 yılı döneminde staj yapacak kişilerin, ilgili bankanın resmi internet sitesi üzerinden inceleme yapmasını tavsiye ederiz.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın