Ana SayfaKariyerTürkiye Finans Staj Başvuru Tarihleri ve Detayları

Türkiye Finans Staj Başvuru Tarihleri ve Detayları
T

Türkiye Finans, yılın belli dönemlerinde staj başvurularını kabul ediyor. Peki başvurular ne zaman? Adaylarda hangi kriterler aranıyor?

-

Türkiye Finans, Türkiye’de katılım bankacılığı alanında hizmet vermekte olan bankalardan biridir. Kurulduğu günden bu yana bireysel ve kurumsal müşterilerine faizsiz bankacılık ürün ve hizmetleri sunan Türkiye Finans, ayrıca vatandaşlara banka kariyer fırsatı da sunmaktadır.

Özellikle almış oldukları eğitim gereği staj yapmak zorunda olan öğrenciler için staj yapma olanağı sunan banka, kendisine 2020 Türkiye Finans staj başvurusu yapan adayların başvurularını değerlendirmeye almakta ve gerekli niteliklere sahip olan öğrencileri bünyesine katmaktadır. Peki merak ettiğiniz staj başvuru tarihleri, başvuru şartları, bankanın öğrencilere sunduğu imkanlar hakkında ne kadar bilgi sahibisiniz?

>>> Bankaların Güncel Stajyer Alım İlanları Burada <<<

2020 Türkiye Finans Staj Başvuru Ne Zaman ve Nereden Yapılır?

Türkiye Finans, üniversite ya da lisede bankacılık ile alakalı bölüm okuyan öğrenciler için eğitimleri gereği zorunlu stajı bünyesinde sunabilmektedir. Öğrencilere özel staj programları hazırlayarak onları geleceğin başarılı bankacıları olmak üzere eğiten, geliştiren ve katkı sağlayan banka, öğrencileri bu programa belli bir süre için dahil etmektedir.

  • Staj zorunluluğu olan lise öğrencileri için Türkiye Finans staj tarihleri Ekim – Haziran dönemlerinde,
  • Üniversite öğrencileri için ise Haziran – Eylül dönemlerindedir.

Türkiye Finans staj başvurusu yapacak olan öğrencilerin bankanın resmi sitesini ye da kariyer sitelerini takip etmesi gerekmektedir. Banka tarafından staj dönemlerinde ilan yayımlanmakta, öğrenciler de bu ilanlara başvuruda bulunarak banka bünyesinde yer edinmektedir.

Türkiye Finans Staj Başvurusu Nasıl Yapılır? Gerekli Belgeler Nelerdir?

Kariyer planlamanın ilk basamağı olarak tanımlanan Türkiye Finans staj başvurusu, ancak öğrencilerin yayımlanan stajyer ilanlarına müracaat etmesi ile gerçekleşmektedir. Örneğin; bir öğrenci, elektronik ortam üzerinden hazırlamış olduğu özgeçmişi ile Türkiye Finans Katılım Bankası’nın stajyer ilanlarına başvuruda bulunabilmektedir. Bu doğrultuda ihtiyaç duyulan ilk belge özgeçmiştir.

>>> Bankaların Güncel Stajyer Alım İlanları Burada <<<

Türkiye Finans Stajyer Maaşları

Türkiye Finans stajyer maaşları, banka tarafından bünyesinde görevlendirilen öğrenciye ödenmesi zorunlu olan bir ücret olarak tanımlanmaktadır. Konu ile alakalı olarak hayata geçirilen düzenlemeye göre her banka, belli bir süre için dahi olsa, bünyesine katıp çalıştırdığı ya da eğitmiş olduğu stajyerleri için maaş ödemesi yapmak zorundadır. Ancak Türkiye Finans stajyer ücreti hakkında net bir rakam bilinmemektedir.

Bu içerikte yer alan staj bilgileri; önceki dönemlerde staj yapan öğrenciler tarafından sunulan bilgiler ışığında hazırlanmıştır. 2020 yılı döneminde staj yapacak kişilerin, ilgili bankanın resmi internet sitesi üzerinden inceleme yapmasını tavsiye ederiz.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,386TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol