Ana SayfaBankacılık2020 Türkiye İş Bankası POS Başvuru, Başvuru İptali ve Arıza İşlemleri

2020 Türkiye İş Bankası POS Başvuru, Başvuru İptali ve Arıza İşlemleri
2

-

Türkiye İş Bankası, bankacılık sektöründe tüketicilerin ve kurumsal firmaların her türlü finansal ihtiyacını karşılayabilmek üzerine faaliyet yürütmekte olan bir bankadır. Kurumsal bankacılık alanında işletmelere ve üye iş yerlerinde Türkiye İş Bankası pos cihazı temin eden banka, ayrıca internet üzerinden alışverişlerde Türkiye İş Bankası sanal pos hizmetleri de sunmaktadır.

Türkiye İş Bankası POS Başvuru Nasıl Yapılır?

Türkiye İş Bankası pos ve Türkiye İş Bankası sanal pos başvuruları, işletme sahibinin herhangi bir banka şubesine müracaat etmesi ile gerçekleştirilmektedir. İşletme sahipleri bu süreçte bankanın üye iş yeri değil ise üye iş yeri olmakta ve gerekli evrak ve işlemlerin ardından pos cihazını temin edebilmektedir.

Öte yandan İş Bankası pos cihazı başvuru yapmak isteyen işletme sahipleri, Türkiye İş Bankası POS Destek Hattı üzerinden ya da online olarak bankanın resmi web sitesi üzerinden gerekli başvuru formunu ve bilgileri doldurarak formu elektronik ortam üzerinden bankaya iletmektedir. Başvuruyu değerlendirmeye alan banka, işletmenin gerekli şartlara haiz olduğunu tespit etmesi ile sanal pos ya da pos cihazı hizmeti banka tarafından sağlanmaktadır.

Türkiye İş Bankası POS Başvuru İptali Nasıl Yapılır?

Türkiye İş Bankası sanal pos başvuru ve pos cihazı başvurularını iptal ettirebilmek mümkündür. İptal işlemi için başvuru sahibinin banka müşteri danışmanı ile iletişime geçmesi gerekmektedir. İş Bankası pos cihazı başvurusu yaptıktan sonra cihazı almaktan vazgeçen işletme sahipleri, bu başvurusunu iptal ettirebilmek için başvuru yaptığı şubeye giderek gerekli prosedürleri yerine getirmesi ya da 0850 724 7 767 numaralı İş Bankası POS destek hattı üzerinden müşteri temsilcisi ile iletişime geçerek yapılması gereken işlemleri yapmakta de iptal talebinde bulunması gerekmektedir.

Türkiye İş Bankası POS Arıza Bildirimi ve İade

İş bankası pos arıza halinde işletme sahiplerinin yapması gereken en kolay işlem, yine bankanın pos destek hizmetleri ile iletişime geçerek arıza bildiriminde bulunmaktır. İşbank pos arıza da dahil olmak üzere cihaz ile alakalı her türlü hizmet bu destek hattı üzerinden verilmekte ve arıza için servis talebinde de bulunulabilmektedir.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram'da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,355TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol