Ana SayfaBankacılıkDenizbank ATM Para Çekme ve Yatırma Limiti

Denizbank ATM Para Çekme ve Yatırma Limiti

Denizbank ATM para çekme limiti ve yatırma limiti, banka tarafından bireysel ya da kurumsal müşterilerinin güvenliğini sağlamak adına uygulanan bir tedbirdir. Peki Denizbank ATM para yatırma limiti ve çekme limiti ne kadar?

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Türk bankacılık sektörünün öncü isimlerinden biri olan Denizbank, bireysel ve kurumsal müşterilerine vermiş olduğu hizmetler ile ön plana çıkmaktadır. Türkiye genelinde yüzlerce şubeleri ilke her türlü finansal ihtiyaca cevap veren banka, bu hizmetlerini yalnızca şubeleri ile kısıtlamamakta, en yakın Denizbank ATM, internet şubesi, mobil şube ve telefon bankacılığı kanalları üzerinden kesintisiz hale getirmektedir. ATM’ler üzerinden sağlanan işlemler müşteriler açısından büyük kolaylık sağlarken, güvenliği sağlamak adına banka tarafından Denizbank ATM para çekme limiti ve Denizbank ATM para yatırma limiti uygulanmaktadır.

Müşterilerine şubelerde beklemeye gerek olmadan ATM’ler aracılığıyla para çekme ve yatırma imkanı da sunan Denizbank, bu gibi işlemler için 2022 Denizbank ATM para yatırma limiti ve Denizbank ATM para çekme limiti de uygulamaktadır. Bu uygulamanın amacı müşterilerinin güvenliğini sağlamaktır.

2022 Denizbank ATM Para Çekme Limiti

Denizbank ATM para çekme limiti, banka tarafından bireysel ve kurumsal müşterilerinin banka hesabını güvence altına almak üzere uygulanan bir tedbirdir. Bu sayede Denizbank müşterileri hesabındaki paranın belli bir miktarını çekerken, diğer kalan miktarını ise olası bir dolandırıcılık durumuna karşı garanti altına almaktadır. Bu doğrultuda uygulanmakta olan Denizbank günlük para çekme limiti ise 5 bin TL’dir. Bahsi geçen bu rakamın üzerinde de para çekmek mümkün olurken, limit üstü para çekme işlemlerinde belli bir miktar ücret talep edilmektedir.

Denizbank ATM Para Yatırma Limiti

Denizbank ATM para yatırma limiti de yine aynı amaç ile uygulanmaktadır. Banka müşterileri için uygulanmakta olan Denizbank günlük para yatırma limiti kartsız işlemlerde 74 bin 750 TL olarak belirlenmiştir. Bahsi geçen bu rakamın üzerinde para yatırma işlemi için aradan 24 saatin geçmesinin beklenmesi gerekmektedir. Ayrıca hesaba yatırılacak olan bu miktarı tek seferde yatırmak mümkün olmazken, paranın en fazla 40 banknot halinde yatırılması önerilmektedir.

Denizbank ATM İşlem Ücretleri

Denizbank ATM en yakın şubeler üzerinden gerçekleştirilen işlemlerinin bazıları için banka tarafından belli bir oranda komisyon talep edilmekte ya da ücret kesintisi yapılmaktadır.

  • Diğer banka ATM’lerinden para çekme ve yatırma işlemleri için ortalama yüzde 1,15 komisyon,
  • Kartsız para yatırma işleminde yatırılan miktara göre en fazla 25 TL,
  • Nakit avans çekimlerinden yüzde 3,95 oranında komisyon ya da limit üstü para çekme işlemlerinden 1 TL kadar kesinti yapılmaktadır.
Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
63TakipçilerTakip Et
2,248TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ziraat Hayat ve Emeklilik İş Başvuruları

Türkiye'nin lokomotif kurumlarından olan Ziraat Grubu, emeklilik ve sigorta şirketi kariyer planlamaları iş başvuruları ve personel alımları hakkında merak ettikleriniz.

Türkiye’nin İlk Dijital Bankası Faaliyete Göstermeye Başladı!

Bugün itibariye Resmî Gazete’de yayımlanan bir karara göre Türkiye’nin ilk dijital bankası Hayat Finans...

Akbank Yarı Zamanlı Takım Arkadaşları Arıyor!

Akbank, banka iş ilanları kapsamında yayımlamış olduğu yeni bir ilanla yarı zamanları görevlendirmek üzere...

BDDK Onayladı: 2 Yeni Banka Kuruluyor!

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK), Resmî Gazete’de yeni bir ilan yayımladı. Yayımlanan bu...

QNB Finansbank 11 Farklı İl için Banka Personel Alımı Yapıyor!

QNB Finansbank tarafından yapılan banka iş ilanları duyurusunda 11 farklı il için banka personel...

Banka Gişe Yetkilisi Ne İş Yapar? Görevleri Nelerdir?

Bankalar şube ağlarını genişlettikçe personel alımlarını da artırıyorlar. Banka iş ilanları yayınlanırken denk gelmişsinizdir gişe yetkilisi alımları ilanlarına. Başvuru yapmadan önce banka gişe yetkilisi ne iş yapar, görevleri nelerdir, bankaların aradığı kriterler nelerdir? Bunları bilmeniz gerekli.