Dünyaca Ünlü Sanatçı Tunus’lu Emel Mathlouthi Üsküdar’da Konser Verdi

0

Dünyaca ünlü Tunuslu müzisyen Emel Mathlouthi, Üsküdar’da müzikseverlerle buluştu. Yaşanan terör saldırıları nedeniyle konserini iptal eden müzisyen mini bir söyleşiyle hayranlarının karşısına çıktı. Türkçe 19 Mayıs kutlaması yapan Emel Mathlouthi, dinleyenleri şarkılarıyla mest etti.

Üsküdar Belediyesinin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında Üsküdar Şemsi Paşa sahilinde sahne alması beklenen dünyaca ünlü Tunuslu Müzisyen Emel Mathlouthi, yaşanan terör olayları nedeniyle konserini iptal etti. Üsküdar Nev Mekan’da mini bir söyleşi gerçekleştiren ünlü müzisyen albüm imzalayarak hayranlarıyla buluştu. Tunus Devriminin ve Mısır Devriminin marşları haline gelmiş olan ünlü şarkıları seslendiren Emel Mathlouthi, İstanbul’da gördüğü ilgiden memnun olduğunu dile getirdi.

“GENÇLİK VE SPOR BAYRAMIN KUTLU OLSUN TÜRKİYEM”
Türkçe olarak herkesin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramını kutlayan Mathlouthi, “Eğer konserde buluşabilseydim hayranlarımla daha iyi hissederdim. Ancak buraya tekrar gelip ve tekrar beni sevenlerle buluşup yeni şarkılarımla kendimi ifade etmeyi çok istiyorum. Gençlik ve Spor Bayramın kutlu olsun Türkiyem” şeklinde konuştu.

Söyleşi sonrası Emel Mathlouthi’ye Üsküdar Belediyesi tarafından katip ve katibe minyatürü hediye edildi. 

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın