“Türkiye’de Halka En Yakın Başkan” Fazlı Kılıç Seçildi

Google Haberlere Abone Ol:

Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç, Kağıthane Muhtarlar Derneği Başkanı ve aynı zamanda Sultan Selim Mahallesi Muhtarı Cengiz Yıldırım, Emniyetevler Mahallesi Muhtarı Ahmet Güney, Hürriyet Mahallesi Muhtarı Hasan Yaldız, Yeşilce Mahallesi Muhtarı Yalçın Vurkun, Yahya Kemal Mahallesi Muhtarı Yusuf Lafçı’yı makamında kabul etti.

Muhtarlar, Habertürk Gazetesi ve Andy-Ar Araştırma Şirketi tarafından gerçekleştirilen kamuoyu araştırmasında ‘Türkiye’de Halka En Yakın Başkan’ seçilen Başkan Kılıç’a tebrik plaketi takdim ederek, başarılar diledi.
Başkan Kılıç’ın her zaman halkın yanında olduğunu ifade eden muhtarlar, ‘’Belediye Başkanımız sayın Fazlı Kılıç’ı tebrik ediyoruz. Her zaman halkla iç içe. Her yıl gerçekleştirilen esnaf ziyaretleri ve halk meclisleri de bunun bir göstergesi. Mahallelerimize gelerek vatandaşlarımızla birebir ilgileniyor. İstek ve talepleri ilk ağızdan dinliyor. Bizler muhtarlar olarak bunun en yakın şahidiyiz’’ dedi.

Başkan Kılıç da ziyaretlerinden dolayı muhtarlara teşekkür ederek, ‘’Muhtarlarımızla koordineli çalışıyoruz. Mahallelerimizdeki konularla ilgili sürekli görüş alış verişinde bulunuyoruz. Nazik ziyaretlerinden muhtarlarımıza teşekkür ediyoruz’’ diye konuştu.

Ziyaretin sonunda Başkan Kılıç ve muhtarlar toplu hatıra fotoğrafı çektirdiler. 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,309TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Denizbank 48 Farklı İlde Lise Mezunu Mobil Satış Temsilcisi Alımları Yapıyor!

Denizbank, Mobil Satış Temsilcisi kadrosunda, sahada aktif olarak bankanın ürünlerinin satışı gerçekleştirecek banka personeli alımı gerçekleştirecek.

Fibabanka, Müşteri Hizmetleri Yetkilisi Alımı Yapacak!

Fibabanka, Çağrı Merkezi ve Müşteri Hizmetleri departmanlarında sürekli ve tam zamanlı istihdam etmek üzere banka personel alımı yapacak.

Şekerbank 3 Farklı İl için Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Şekerbank 1953 yılında Pancar Kooperatifleri Bankası adıyla şeker pancarı üreticisine finansal destek sağlamak amacıyla Eskişehir’de kurulmuştur.

Türkiye İş Bankası Uzman Yardımcısı Sınavı Düzenliyor!

İhtiyaçlarınızı kaliteli çözümlerle karşılayan lider, öncü ve güvenilir Türkiye İş Bankası Uzman Yardımcısı...