Ana Sayfa Gündem "Türkiye’de Halka En Yakın Başkan" Fazlı Kılıç Seçildi

“Türkiye’de Halka En Yakın Başkan” Fazlı Kılıç Seçildi

Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç, Kağıthane Muhtarlar Derneği Başkanı ve aynı zamanda Sultan Selim Mahallesi Muhtarı Cengiz Yıldırım, Emniyetevler Mahallesi Muhtarı Ahmet Güney, Hürriyet Mahallesi Muhtarı Hasan Yaldız, Yeşilce Mahallesi Muhtarı Yalçın Vurkun, Yahya Kemal Mahallesi Muhtarı Yusuf Lafçı’yı makamında kabul etti.

Muhtarlar, Habertürk Gazetesi ve Andy-Ar Araştırma Şirketi tarafından gerçekleştirilen kamuoyu araştırmasında ‘Türkiye’de Halka En Yakın Başkan’ seçilen Başkan Kılıç’a tebrik plaketi takdim ederek, başarılar diledi.
Başkan Kılıç’ın her zaman halkın yanında olduğunu ifade eden muhtarlar, ‘’Belediye Başkanımız sayın Fazlı Kılıç’ı tebrik ediyoruz. Her zaman halkla iç içe. Her yıl gerçekleştirilen esnaf ziyaretleri ve halk meclisleri de bunun bir göstergesi. Mahallelerimize gelerek vatandaşlarımızla birebir ilgileniyor. İstek ve talepleri ilk ağızdan dinliyor. Bizler muhtarlar olarak bunun en yakın şahidiyiz’’ dedi.

Başkan Kılıç da ziyaretlerinden dolayı muhtarlara teşekkür ederek, ‘’Muhtarlarımızla koordineli çalışıyoruz. Mahallelerimizdeki konularla ilgili sürekli görüş alış verişinde bulunuyoruz. Nazik ziyaretlerinden muhtarlarımıza teşekkür ediyoruz’’ diye konuştu.

Ziyaretin sonunda Başkan Kılıç ve muhtarlar toplu hatıra fotoğrafı çektirdiler. 

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,811BeğenenlerBeğen
11,486TakipçilerTakip Et
20TakipçilerTakip Et
2,479TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler