Ana SayfaGündem"Uzun Süreli Zorunlu Yer Değiştirme" Konulu Toplantı İstanbul'da Gerçekleşecek

“Uzun Süreli Zorunlu Yer Değiştirme” Konulu Toplantı İstanbul’da Gerçekleşecek
&

-

Bahçeşehir Üniversitesi Güvenlik Araştırmaları Merkezi (BAUCESS) ve New York Üniversitesi Uluslararası İşbirliği Merkezi (Center on International Cooperation) ortaklığında düzenlenen “Uzun Süreli Zorunlu Yer Değiştirme: Türkiye Örneği” başlıklı çalıştay, İstanbul Dünya İnsani Zirvesi öncesinde, 22 Mayıs Pazar günü Bahçeşehir Üniversitesi Beşiktaş Kampüsü’nde gerçekleşecek. Etkinliğin amacı, bu çözümlerin Türkiye örneğinde nasıl uygulanabileceğini ortaya koymak.

Etkinliğe, Birleşmiş Milletler İnsani Yardım Koordinasyon Ofisi – Politika Şefi Hansberg Strohmayer, Dünya Bankası – Politika Şefi Xavier Devictor, UNİCEF Türkiye Temsilcisi Başkan Yardımcısı Lieke Van de Wiel, Mülteci Araştırmaları Ajansı MENA UNHCR Başkanı Amin Awad, sığınmacılarla ilgili yaptığı araştırmalarla tanınan Oxford Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Kalkınma Ofisi’nden Dr. Fulya Memişoğlu ve Uluslararası Çalışma Örgütü Türkiye Ofisi Suriye Programları Yöneticisi Nejat Kocabay gibi önemli konuşmacılar katılacak.
 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram'da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,355TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol