Ana Sayfa Gündem Meslek Liselerinde Proasist Sınıfları Açılmaya Devam Ediyor

Meslek Liselerinde Proasist Sınıfları Açılmaya Devam Ediyor

-

Türkiye’de teknik hizmetler sektöründe yeni bir pazar oluşturan Proasist, sunduğu periyodik bakım hizmetleri ve teknik danışmanlık hizmetlerini gençlerle paylaşarak, sektörün ihtiyaçlarına yönelik nitelikli iş gücü için Esenler Endüstri Meslek Lisesinde yeni sınıfını açtı.

İşletmelerin ihtiyaç duyabileceği teknik hizmetleri tek bir çatı altında toplayan Türkiye’nin ilk ve tek firması Proasist, ilk sınıfını Şişli Endüstri Meslek Lisesinde açmıştı. Esenler Endüstri Meslek Lisesinde Proasist ve Omega Pano olarak 2 sınıfın açılışını yaparak öğrencilerin daha kaliteli ve teknik anlamda daha donanımlı olması için katkıda bulunmuş oldu.

Açılış töreninde konuşan Esenler İlçe Milli Eğitim Müdürü Bayram Ercan, ”Öğrencilere desteklerini esirgemeyen Proasist firmasına ve firmanın kurucusu Öner Çelebi’ye özellikle ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ediyorum. Öğrencilere staj ve iş konusunda önlerini açması da ayrıca büyük destektir” diye konuştu.

Proasist firması kurucusu Öner Çelebi de, öğrencilere daha iyi ortamda eğitim alması için elinden geleni yapacağını, bu sınıfların onların teknik ve donanımsal anlamda daha da gelişmelerini sağlayacağı için mutluluk duyduğunu belirterek ”Sektörde daha kaliteli eleman yetişeceği için her iki tarafta kazançlı çıkacak” dedi.

Açılış konuşmalarının ardından kurdele kesme töreni ile birlikte yeni sınıflar öğrencilerin kullanımına açıldı. 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,859BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
34TakipçilerTakip Et
2,411TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler