Meslek Liselerinde Proasist Sınıfları Açılmaya Devam Ediyor

Google Haberlere Abone Ol:

Türkiye’de teknik hizmetler sektöründe yeni bir pazar oluşturan Proasist, sunduğu periyodik bakım hizmetleri ve teknik danışmanlık hizmetlerini gençlerle paylaşarak, sektörün ihtiyaçlarına yönelik nitelikli iş gücü için Esenler Endüstri Meslek Lisesinde yeni sınıfını açtı.

İşletmelerin ihtiyaç duyabileceği teknik hizmetleri tek bir çatı altında toplayan Türkiye’nin ilk ve tek firması Proasist, ilk sınıfını Şişli Endüstri Meslek Lisesinde açmıştı. Esenler Endüstri Meslek Lisesinde Proasist ve Omega Pano olarak 2 sınıfın açılışını yaparak öğrencilerin daha kaliteli ve teknik anlamda daha donanımlı olması için katkıda bulunmuş oldu.

Açılış töreninde konuşan Esenler İlçe Milli Eğitim Müdürü Bayram Ercan, ”Öğrencilere desteklerini esirgemeyen Proasist firmasına ve firmanın kurucusu Öner Çelebi’ye özellikle ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ediyorum. Öğrencilere staj ve iş konusunda önlerini açması da ayrıca büyük destektir” diye konuştu.

Proasist firması kurucusu Öner Çelebi de, öğrencilere daha iyi ortamda eğitim alması için elinden geleni yapacağını, bu sınıfların onların teknik ve donanımsal anlamda daha da gelişmelerini sağlayacağı için mutluluk duyduğunu belirterek ”Sektörde daha kaliteli eleman yetişeceği için her iki tarafta kazançlı çıkacak” dedi.

Açılış konuşmalarının ardından kurdele kesme töreni ile birlikte yeni sınıflar öğrencilerin kullanımına açıldı. 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Temmuz

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Garanti BBVA İş İlanları: 2022 Temmuz (Lise-Lisans)

Ramazan boyunca Garanti Bankası iş ilanları yayında olup, personel alımları yapılmaya devam ediyor. Şube ağlarını sürekli olarak genişleten banka personel alımları yaparak da kadrolarını büyütmeye devam ediyor.

2022 Temmuz Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Temmuz)

2020 Mart İhtiyaç kredisi faiz oranları, 2020 Mart Konut kredisi faiz oranları, 2020 Mart taşıt kredisi faiz oranları bankalara göre farklılık göstermektedir. Detaylar…