Garanti BBVA Lise Mezunu Müşteri Danışmanı Personeller Arıyor!

Garanti BBVA Lise Mezunu Müşteri Danışmanı Personeller Arıyor! Garanti BBVA Banka Personel Alımları! Detaylar İçin...

0
Garanti BBVA Lise Mezunu Müşteri Danışmanı Personeller Arıyor!

Garanti BBVA tarafından banka personel alımları konulu yapılan duyuruda yeni personellere ihtiyaç olduğu bildirildi.

Garanti BBVA Banka Personel Alımları

Garanti BBVA banka iş ilanları çerçevesinde yaptığı bilgilendirmeyle Müşteri Danışmanı olarak görev yapacak yeni personellere ihtiyaç duyduğunu bildirdi. İş ilanları ile ilgilenen kişilerin yakın takip etiği bu duyuruda başvuru yapmak isteyen adaylarda aranan şartlar ve başvuruların en son hangi tarihe kadar kabul edildiği gibi detaylar da paylaşıldı. Buna göre bir bankada çalışmak ve kariyer basamaklarını bankacılık sektöründe çıkmak isteyen adayların;

  • En az lise mezunu olması,
  • Afyon’da ikamet ediyor olması,
  • Pozitif ve güler yüzlü olması,
  • İkna konusunda başarılı olması,
  • İletişim becerileri gelişmiş olması,
  • Erkek adaylar için askerlik hizmetlerini bitirmiş ya da en az 1 yıllığın tecil ettirmiş olması gerekmektedir.

Garanti BBVA Müşteri Danışmanı Personel Alımı İş Başvurusu

Garanti BBVA tarafından gerçekleştirilecek olan bu personel alımına banka iş başvurusu yapacak olan adaylar süreçleri tamamlayarak işe alınmaları halinde şubeye gelen müşterilerin para yatırma, para çekme, fatura yatırma, çek ve senet tahsilatı, para transfer etme gibi temel bankacılık işlemlerinin en düzgün ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesi, belirli gruplardaki müşterilere Garanti BBVA ürünlerini tanıtmaktır. Garanti BBVA iş başvuruları ilgili birim tarafından 17 Ekim 2019 tarihine kadar kabul ediliyor.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/garanti-bbva-musteri-danismani-afyonkarahisar-2357399

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın