Ana SayfaDiğer İş İlanlarıTEDAŞ Yeni Personel Alımları Sınavı Yapacağını Duyurdu!

TEDAŞ Yeni Personel Alımları Sınavı Yapacağını Duyurdu!
T

TEDAŞ tarafından yapılan kamu iş ilanları duyurusunda yeni personellerin istihdam edileceği bildirildi.

-

TEDAŞ tarafından yapılan kamu iş ilanları duyurusunda yeni personellerin istihdam edileceği bildirildi.

TEDAŞ Kamu Personel Alımı Sınavı Detayları

Kısa adı TEDAŞ olan Türkiye Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi tarafından yapılan duyuruda 10 kişinin Müfettiş Yardımcısı olarak işe alımının sağlanması amacıyla kamu personel alımı sınavı düzenleneceği, iş ilanları kapsamındaki bu sınava başvuru yapacaklarda aranan şartların enler olduğu, başvuruların nasıl ve ne şekilde gerçekleştirileceği gibi detaylar paylaşıldı. Buna göre kamu personel alımı sınav başvurusu yapacak kişilerin 2017 ya da 2018 KPSS’ye girmiş ve P-48 puan türünden en az 75 puan almış olması gerekiyor. Adaylarda aranan diğer şartlar TEDAŞ tarafından 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nda belirtilen kamu personeli olma şartlarına uygunluk, 1 Ocak 1984 tarihinden sonra doğmuş olma, erkek adayların askerlik görevleri ile bir ilişiklerinin kalmamış olması, kamu personeli olarak çalışmaya engel bir sağlık sorununun olmaması, TEDAŞ haricinde herhangi bir kurumda çalışma taahhüdünün bulunmaması şeklinde sıralanıyor.

TEDAŞ Kamu Personel Alımı Sınavı Başvuruları

Kariyer planına TEDAŞ bünyesinde müfettiş yardımcısı olarak devam etmek amacıyla sınava girmek isteyen kişiler başvurularını 15 Şubat 2019 (bugün) tarihinden itibaren 1 ay içinde yapabiliyorlar. Adayların öncelikle TEDAŞ’ın internet sitesindeki başvuru formunu doldurması, daha sonra istenen diğer belgeler ile birlikte TEDAŞ Genel Müdürlüğü Teftiş Kurulu Başkanlığı – Nasuh Akar Mahallesi – Türkocağı Caddesi – No:2 – Kat:13 06520 – Balgat – Çankaya – Ankara adresine posta yoluyla ya da şahsen ulaştırmaları gerekiyor.

Bu iş ilanı ilk olarak kamuilan.dpb.gov.tr’de yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kamuilan.dpb.gov.tr/ilanDetay.aspx?8adb4109-74e0-4a96-97f1-2ec3cca1a00f&kk=112903

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,363TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol