Ana Sayfa Banka İş İlanları TEB Aktif Saha Satış Temsilcileri Aradığını Bildirdi!

TEB Aktif Saha Satış Temsilcileri Aradığını Bildirdi!

TEB tarafından yapılan banka iş ilanları duyurusunda Aktif Saha Satış Temsilcisi personeller arandığı duyuruldu.

-

TEB tarafından yapılan banka iş ilanları duyurusunda Aktif Saha Satış Temsilcisi personeller arandığı duyuruldu.

Türk Ekonomi Bankası Banka Personel Alımları

Türk Ekonomi Bankası banka personel alımları hakkında yaptığı bilgilendirmede yeni personellere ihtiyaç duyduğunu, iş ilanları kapsamında işe alımı gerçekleştirilecek olan yeni personellerin hangi görevlerde bulunacaklarını, TEB iş başvurusu yapmak isteyen adayların ne gibi özelliklere sahip olmasının istendiğini ve diğer tüm detayları belirtti. Buna göre TEB bünyesinde aktif saha satış temsilcisi olarak çalışmak üzere banka iş başvurusu yapan kişilerin banka dışında müşteri ziyaretleri gerçekleştirerek TEB bireysel bankacılı ve kredi kartı ürünlerinin satışını sağlayacakları bildirildi. TEB iş başvurusu yapacak adaylarda bankacılık alanında ve satış konusunda kariyer hedeflerinin bulunması, Maaş + prim sistemi ile çalışmayı kabul edecek olması, iletişimde başarılı, ikna yeteneği gelişmiş, ofis dışında aktif saha satışındaki yoğun ve esnek tempoya ayak uydurabilecek, ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, seyahat etmek için bir engeli olmayan kişiler olmasını istiyor.

TEB Yeni Personel İş Başvurusu

TEB bünyesine katılarak kariyer planlarına bu yönde devam etmek isteyen erkek adaylarda aranan öncelikli şartın askerlik görevlerini bitirmiş ya da en az 2 yıl olacak şekilde tecil ettirmiş olmaları gerektiği olduğu da Türk Ekonomi Bankası tarafında belirtiliyor. TEB yeni personel alımı iş başvuruları Banka’nın işe alımlarla ilgili departmanı tarafından 12 Nisan 2019 tarihine kadar kabul edilmeye devam edecek.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/teb-turk-ekonomi-bankasi-aktif-satis-temsilcisi-1985719

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,261BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
30TakipçilerTakip Et
2,400TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler