TEB POS Müşteri Destek Yetkilisi Alımı Yapıyor!

1
TEB POS Satış Temsilcisi Banka Personelleri Alımı Yapacak!

TEB banka iş ilanları şeklinde yaptığı duyuruda İstanbul (Ümraniye) için POS Müşteri Destek Yetkilisi aradığını bildirdi.

TEB Pos Müşteri Destek Yetkilisi Alımları

TEB Pos Müşteri Destek Yetkilisi Alımları
TEB Pos Müşteri Destek Yetkilisi Alımları

Türk Ekonomi Bankası tarafından yapılan banka personel alımları bilgilendirmesinde POS Müşteri Destek Yetkilisi olarak yeni personellere ihtiyaç duyulduğu, işe alımı sağlanacak olan kişilerde aranan özelliklerin ve şartlarından neler olduğu, banka iş başvurusu son tarihinin ne zaman olduğu, yeni satış personellerinin TEB bünyesinde ne iş yapacakları gibi ayrıntılar da paylaşıldı. TEB kariyer planları dahilinde bir bankada saha satış ekibinde çalışmak bulunan kişileri işe alacak. Başvuru sahibi adaylar Türk Ekonomi Bankası’nın POS cihazlarının bağlanması işlemlerinin gerçekleştirilmesinde görev alacaklar. İş başvurusu yapmak isteyen kişilerin;

Banka Personel Alımları
Banka Personel Alımları
  • Lisans veya önlisans mezunu olması,
  • İngilizce biliyor olması,
  • Vardiyalı çalışma sistemine uyumlu olması,
  • Satış ve bankacılık alanında kariyer hedeflerinin olması,
  • Ekip çalışmasına uyumlu olması,
  • İletişimde ve insan ilişkilerinde başarılı olması, seyahat için bir engelinin olmaması,
  • Sahada yoğun ve esnek bir tempoda çalışmayı başaracak olması
  • Erkek adayların askerlik hizmetlerini tamamlamış olması gerekiyor.

Türk Ekonomi Bankası Yeni Personel Alımları

Türk Ekonomi Bankası Yeni Personel Alımları
Türk Ekonomi Bankası Yeni Personel Alımları

Türk ekonomi Bankası iş ilanları kapsamındaki bu duyuru için başvuru yapacak olan adaylar TEB işe alım departmanı tarafından değerlendirmeye alınacak olup, işe alıma uygun olmaları halinde müşterilerle birebir temas kurarak POS cihazı ürünlerinin satışını sağlamak üzere tanıtım ve pazarlamasını yapacaklar. TEB yeni banka personeli iş başvuruları 15 Kasım 2021 tarihine kadar kabul edilecek.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/teb-turk-ekonomi-bankasi-pos-musteri-destek-yetkilisi-2857140

1 adet yorum var, sen de görüşlerini yaz!

  1. Merhaba kredi çekmek istiyorum 3 yıl önce kredi borcumu odeyemedigim için icralik olmuştum ve iki yıl önce borcumu bitirdim şimdi ise düğün yapicam ve krediye ihtiyacım var kredi çekmenin baska bir yolu var midir. Daha önce başvurduğum bankalardan hep red aldım.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın