Akbank Demo Stajyer 2020 Programı Başvuruları Başladı!

Akbank banka personel alımları ile ‘Akbank Demo’ Stajyer 2020 adlı programa başvurular başladı.

Akbank Üniversite Öğrencilerinin Stajyer Başvurularını Kabul Ediyor

Akbank tarafından yapılan banka iş ilanları duyurusunda üniversite öğrencilerini ilgilendiren stajyer programı başvurularının detayları paylaşıldı. Akbank Demo Stajyer 2020 adındaki program için banka iş başvurusu yapacak olan adayların başvurularının kabul edildiği bildirilerek diğer önemli detaylar hakkında bilgi verildi. Buna göre Akbank iş ilanları ile yapılan duyuruya başvuru yapacak olan kişilerin üniversite öğrencisi olması gerekiyor. Adaylarda aranan öncelikli şart olarak;

  • Üniversitelerin 4 yıllık lisans programlarına dahil olmaları ve okullarında 2. – 3. – 4. sınıf öğrencisi olmaları,
  • İleri düzeyde İngilizce biliyor olmaları gerekmektedir.

Kariyer planları içinde bir bankada stajyer öğrenci olarak işe başlamak ve bu doğrultuda ilerlemek isteyen öğrencilerin iş başvuruları Akbank Demo Stajyer 2020 adlı program kapsamında kabul ediliyor.

Akbank Üniversite Öğrenici Stajyer Personel İş Başvuruları

Akbank stajyer öğrenci iş başvurusu yapmak isteyen üniversite öğrencilerinin başvuruları Banka’nın ilgili departmanı tarafından 16 Mart 2020 tarihine kadar kabul edilecek. İş başvurusu kabul edilen öğrenciler Akbank bünyesinde İstanbul – 4. Levent’teki ya da Kocaeli – Gebze’deki Akbank Genel Müdürlüğü bünyesindeki birimlerde görev alacaklar. Yeni stajyerler Akbank birimlerinde yaz dönemi boyunca çalışabilecek olup, daha sonra da Akbank’ta iş yaşamlarına devam etme şansı bulabilecekler.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/akbank–akbank-demo-stajyer-2020-2447994

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın