Ana SayfaBanka İş İlanlarıTürkiye Finans Katılım Bankası Yeni Personel İş Başvuruları

Türkiye Finans Katılım Bankası Yeni Personel İş Başvuruları
T

Türkiye Finans Katılım Bankası tarafından yapılan banka personel alımları duyurusu ile avukat personellere ihtiyaç olduğu bildirildi.

-

Türkiye Finans Katılım Bankası tarafından yapılan banka personel alımları duyurusu ile avukat personellere ihtiyaç olduğu bildirildi.

Türkiye Finans Yeni Banka Personel Alımları

Türkiye Finans Katılım Bankası yaptığı banka iş ilanları duyurusuyla yeni personellerin işe alınacağını, açık pozisyonun Sözleşmeli Hukuk Büroları Yönetim Avukatı olduğunu banka iş başvurusu yapmak isteyen adaylarda aranan özellikleri, son başvuru tarihinin ne zaman olduğunu, yeni personellerin Türkiye Finans Katılım Bankası bünyesinde ne gibi görevler alacaklarını açıkladı. Buna göre iş ilanları ile ilgilenerek Türkiye Finans bünyesinde çalışmak üzere başvuru yapan kişilerin üniversitelerin hukuk fakültelerinden mezun olması, en az 3 yıl mesleki tecrübeye sahip olması, daha önce bankaların hukuki takip departmanlarında çalışmış olması, kurumsal icra dosyalarının takibinde görev yapmış olması, ileri düzeyde İngilizce biliyor olması, sürücü belgesi sahibi olması ve seyahat için bir engelinin olmaması, MS Office uygulamalarına hakim ve etkin bir şekilde kullanabiliyor olması gerekmektedir.

Türkiye Finans Katılım Bankası Yeni Personel İş Başvuruları

Türkiye Finans Katılım Bankası yeni personel iş başvurusu yaparak kariyer hedeflerine bankacılık sektöründe devam etmek isteyen kişiler Banka’nın sözleşmesi olan hukuk bürolarının takip ettiği bireysel ve kurumsal icra dosyalarının takip edilmesi, kontrolü ve denetlenmesi, bu büroların takibinde olan dosya sahipleri ile gerekmesi halinde görüşmeler yapılması, dosyalar hakkında raporlama yaparak üst birimlere sunulması gibi görevler alacaklar. Türkiye Finans iş başvuruları 31 Mart 2019 tarihine kadar devam edecektir.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/turkiye-finans-katilim-bankasi-sozlesmeli-hukuk-burolari-yonetimi-avukati-2236343

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,362TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol