TEB Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcileri Aradığını Duyurdu!

TEB Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi pozisyonunda açık olduğunu yaptığı banka iş ilanları duyurusuyla haber verdi.

0
teb-cagri-merkezi-musteri-temsilcileri-aradigini-duyurdu

TEB Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi pozisyonunda açık olduğunu yaptığı banka iş ilanları duyurusuyla haber verdi.

TEB Yeni Banka Personeli Alımları

Türk Ekonomi Bankası banka personel alımları yapacağını haber verdiği duyurusunda yeni personellerin çağrı merkezinde telefon bankacılığı biriminde görev alacaklarını bildirdi. TEB banka iş ilanları için başvuru yapacak adaylarda aranan özellikleri, tam olarak hangi görevleri yerine getirmelerinin istendiğini, son başvuru tarihinin ne zaman olduğunu da belirtti. TEB’in Antalya’da bulunan çağrı merkezinde çalışmak üzere banka iş başvurusu yapacak olan kişilerin bu ilde ikamet etmeleri, üniversite öğrencisi ya da mezunu olmaları, 24 saat döngüsünde 07:30 – 16:30 ile 14:00 – 23:00 saatleri arasında vardiyalı olarak çalışmayı kabul edecek olmaları, internet kullanabiliyor ve MS Office uygulamalarına hakim olmaları, stres yönetiminde başarılı, yoğun iş temposuna uyum sağlayacak olmaları gerekiyor. Banka iş ilanları ilgililerinin ayrıca diksiyonu düzgün, ikna ve iletişim yetenekleri gelişmiş, sabırlı, müşteri memnuniyeti odaklı çalışabilecek, satış konusunda başarılı ve verilen hedeflere uygun satış yapabilecek olmaları da Türk Ekonomi Bankası tarafından istenirken erkek adayların askerlik görevlerini tamamlamış olmaları gerektiği de belirtiliyor.

TEB Çağrı Merkezi Personel Alımı İş Başvuruları

TEB bünyesinde çalışarak kariyer planlayan adayların başvuruları 4 Mart 2019 tarihine kadar kabul edilmeye devam edecek. Türk Ekonomi Bankası yeni personelleri üniversite öğrencisi de olabiliyorlar. İşe alınacak olan çağrı merkezi müşteri temsilcileri telefon araçlığıyla TEB bankacılık ürün ve hizmetlerinin satışını gerçekleştirmek, müşterilerden gelen çağrıları yanıtlayarak soru ve sorunları çözüme ulaştırmak gibi görevler üstlenecekler.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret

kariyer.net//is-ilani/teb-turk-ekonomi-bankasi-cagri-merkezi-musteri-temsilcisi-1755563

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın