Ana SayfaBanka İş İlanlarıBurgan Bank Sosyal Medya Uzmanı Yeni Personeller Arıyor!

Burgan Bank Sosyal Medya Uzmanı Yeni Personeller Arıyor!
B

Burgan Bank yaptığı banka personel alımları duyurusuyla Sosyal Medya Uzmanı başvurularını kabul ettiğini bildirdi.

-

Burgan Bank yaptığı banka personel alımları duyurusuyla Sosyal Medya Uzmanı başvurularını kabul ettiğini bildirdi.

Burgan Bank Yeni Banka Personel Alımları Yapacağını Duyurdu

Banka iş ilanları kapsamında Burgan Bank’ın yaptığı duyuruda Sosyal Medya Uzmanı olarak işe alınacak kişilerde aranan özelliklerin neler olduğu, hangi görevlerde bulunacakları, başvuruların en son ne zamana kadar yapılacağı gibi pek çok ayrıntı belirtildi. Banka iş başvurusu yaparak Burgan Bank bünyesinde çalışmak isteyen adayların üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olması, daha önce blog yönetimi ve sosyal medya hesapları üzerinde en az 5 – 6 yıl çalışarak deneyim kazanmış olması, yazılı içerikleri oluşturma ve Türkçe’ye hakimiyet konularında başarılı olması, ileri düzeyde İngilizce biliyor olması, Microsoft Office uygulamalarını etkin bir şekilde kullanabiliyor olması, erkek adayların askerlik görevlerini bitirmiş olması gerekiyor. Bankacılık sektöründe kariyer planlayan ve Burgan Bank’ta çalışma talebi olan adaylarda aranan bir diğer şart da sosyal medya hesapları ile ilgili içerikler konulu yarışmalarda ve kampanyalarda yer almış olmak şeklinde belirtiliyor.

Burgan Bank Sosyal Medya Uzmanı İş Başvuruları

Burgan Bank iş ilanları ile ilgilenen ve yapılan değerlendirme sonucunda işe alımı sağlanan yeni personeller sosyal medya hesaplarının yönetilmesi ve raporlama yapılması, takipçilerin artması için gerekli planlamaların, içerik ve iletişim yönetimlerinin yapılması gibi pek çok görev alacaklardır. Burgan Bank sosyal medya uzmanı iş başvuruları 2 Mart 2019 tarihinde sona erecek.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/burgan-bank-a-s-sosyal-medya-uzmani-2221699

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,386TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol