Ana SayfaBanka İş İlanlarıKuveyt Türk Katılım Bankası Geleceğin Yöneticileri Arıyor!

Kuveyt Türk Katılım Bankası Geleceğin Yöneticileri Arıyor!
K

Kuveyt Türk Katılım Bankası banka iş ilanları çerçevesinde Management Trainee 2019 – Geleceğin Yöneticisi programı başvuruları devam ediyor.

-

Kuveyt Türk Katılım Bankası banka iş ilanları çerçevesinde Management Trainee 2019 – Geleceğin Yöneticisi programı başvuruları devam ediyor.

Kuveyt Türk MT Programı İş Başvuruları Sürüyor

Kuveyt Türk Katılım Bankası banka personel alımları olarak da nitelenen Geleceğin Yöneticisi programı ile 2017 – 2018 yıllarında mezun olmuş ya da 2019’da mezun olabilecek halde olan 27 yaşını geçmemiş kişilere bankada kariyer yapma fırsatı tanıyor. Kuveyt Türk MT programı için banka iş başvurusu yapacak adayların 4 yıllık örgün eğitim veren Mühendislik ya da İktisadi ve İdari Bilimler fakültelerinden mezun olması, ileri derece İngilizce biliyor olması, sorun çözme ve analitik düşünme yeteneklerinin gelişmiş olması, ekip çalışması ve proje yönetiminde görev alabilecek olması, iletişim ve iknada başarılı olması, teknolojiyi yakından takip ediyor, öz güveni yüksek, yoğun çalışabilecek, yenilikçi ve katılım bankacılığı alanında çalışmaya ve kariyer fırsatı elde etmeye istekli olması gerekiyor.

Kuveyt Türk MT İş Başvuruları Süreci Nasıl İşliyor?

Banka iş ilanları ile ilgilenen ve Kuveyt Türk Katılım Bankası MT programına başvuru yapacak olan adaylar işe başvuruları değerlendirmeye alındıktan sonra uygun bulunmaları halinde video mülakat – online yetenek sınavı – kişilik envanteri – online İngilizce sınavı – yetkinlik bazlı insan kaynakları sınavı – sunum ve grup çalışmalarından oluşacak değerlendirme – üst düzey yöneticilerin katıldığı panel şeklinde mülakat sürecine tabi tutulacaklardır. MT başvuruları 12 Nisan 2019 tarihine kadar devam ediyor. Bu süreç sonucunda başarılı olarak Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde çalışmaya başlayan yeni personeller ücretsiz yüksek lisans, özel MT programı eğitimi, özel kariyer planlama ve kariyer yönetimi, özel ücretlendirme gibi imkanlardan yararlanacaklar.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/kuveyt-turk-katilim-bankasi-a-s-management-trainee-2019-gelecegin-yoneticisi-

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,386TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol