Ana SayfaDiğer İş İlanlarıTÜBİTAK Kamuda Çalışacak Personel Alımı İş Başvuruları Başladı!

TÜBİTAK Kamuda Çalışacak Personel Alımı İş Başvuruları Başladı!
T

TÜBİTAK kamu iş ilanları dahilinde sağlayacağı istihdamla yeni kamu personellerini işe alacağını duyurdu.

-

TÜBİTAK kamu iş ilanları dahilinde sağlayacağı istihdamla yeni kamu personellerini işe alacağını duyurdu.

TÜBİTAK Yeni Kamu Personel Alımları Detayları

TÜBİTAK bünyesindeki BİLGEM İleri Teknolojiler Araştırma Enstitüsü’nde görev yapmak üzere 38 kişinin kamu iş ilanları kapsamında kamu personeli olarak işe alınacağı bildirildi. TÜBİTAK tarafından yapılan duyuruda işe alım sağlanacak olan pozisyonların detaylı tanımı ve özellikleri, kamu personeli iş başvurusu yapacak adaylarda aranan genel ve özel koşulların neler olduğu, başvuru sürecinin nasıl işleyeceği, son başvuru tarihinin ne zaman olduğu da belirtildi. Belirtilen genel şartlara göre başvuru sahiplerinin kamu haklarından mahrum edilmemiş olması, erkek adayların başvuru tarihinde askerlik görevlerinin bitmiş ya da tecil ettirilmiş olması, görev yapmasına engel bir rahatsızlığının olmaması, ilgili yasada belirtilen suçlardan herhangi birinden ceza almamış olmaları, başvuru yapacakları pozisyona dair özel şartlara uygunluklarının olması gerekiyor. TÜBİTAK’ın duyurusunda ayrıca her pozisyon için hangi öğrenim şartlarının ve girilmiş olan kamu personeli sınavlarında alınması gereken puan türleri ve puanlar da belirtiliyor.

TÜBİTAK Personel Alımları için Son Başvuru Tarihi Ne Zaman?

Kariyer planları arasında kamuda görev yapmak bulunan kişiler başvurularını bilgem.tubitak.gov.tr web adresinden edinecekleri başvuru formunu doldurmak şeklinde online olarak yapacaklar. Başka bir yolla yapılan başvuruların kabul edilmeyeceği duyuda belirtiliyor. TÜBİTAK – BİLGEM iş başvuruları 14 Mart 2019 tarihine kadar gerçekleştirilebiliyor. Duyuruda ayrıca sürece dair tüm bilgilendirmelerin aynı web adresinden yapılacağı, adaylara farklı herhangi bir bilgilendirmede bulunulmayacağı da belirtiliyor.

Bu iş ilanı ilk olarak kamuilan.dpb.gov.tr’de yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kamuilan.dpb.gov.tr/ilanDetay.aspx?4cdb538a-1a1c-41ea-800a-9ef5c99c86f1&kk=10080

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

1 adet yorum var, sen de görüşlerini yaz!

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,363TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol