Ana SayfaBanka İş İlanlarıAlbaraka Türk Katılım Bankası Çağrı Merkezi Yetkilisi Personeller Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası Çağrı Merkezi Yetkilisi Personeller Arıyor!
A

Albaraka Türk Katılım Bankası tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda Çağrı Merkezi Yetkilisi alımı yapılacağı bildirildi.

-

Albaraka Türk Katılım Bankası tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda Çağrı Merkezi Yetkilisi alımı yapılacağı bildirildi.

Albaraka Türk Yeni Banka Personel Alımları Yapıyor

Albaraka Türk Katılım Bankası banka iş ilanları kapsamında bir duyuru yaptı. Banka çağrı merkezinde görev yapacak olan adayların hangi niteliklere ve özelliklere sahip olmasının istendiği, başvuru şartlarının neler olduğu, yeni personellerin hangi görevleri üstlenecekleri aynı duyuruda bildirildi. Buna göre banka iş başvurusu yapan kişilerin üniversite mezunu olması, ileri düzeyde Arapça biliyor olması, faizsiz bankacılık alanında çalışma isteğinin olması, diksiyonunun düzgün olması, esnek iş saatlerine uyum sağlayacak olması, ekip halinde çalışma şekline ayak uydurabilecek olması, Microsoft Office uygulamalarına hakim ve etkin bir şekilde kullanabiliyor olması gerekiyor. Albaraka Türk Katılım Bankası kariyer planına faizsiz bankacılık alanında devam etmek isteyen adayların başvurularını bekliyor.

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Yetkilisi İş Başvuruları

Albaraka Türk Katılım Bankası iş ilanları ile ilgilenerek banka iş başvurusu yapacak olan adaylar tecrübeli ya da tecrübesiz olabiliyorlar. Başvuru yapacak olan erkek adayların askerliğini bitirmiş, muaf ya da tecilli olması gerektiği de Albaraka Türk Katılım Bankası tarafından aranan özellikler arasında yer alıyor. Albaraka Türk iş başvuruları 2 Mart 2019 tarihine kadar devam ediyor. İş başvurusu yapacak olanların başvuru sırasında iletişim bilgilerini doğru vermesi Bank tarafından sonradan sağlanacak olan geri dönüşler içim önem taşıyor.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/albaraka-turk-katilim-bankasi-a-s-cagri-merkezi-yetkilisi-arapca-bilen-2090542

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,385TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol