Ana SayfaBanka İş İlanlarıTurklandbank İş Analisti Personeller Arıyor!

Turklandbank İş Analisti Personeller Arıyor!
T

Turklandbank tarafından yapılan banka iş ilanları duyurusunda İş Analisti pozisyonunda istihdam gerçekleştirileceği bildirildi.

-

Turklandbank tarafından yapılan banka iş ilanları duyurusunda İş Analisti pozisyonunda istihdam gerçekleştirileceği bildirildi.

Turklandbank Banka Personel Alımı Şartları Nelerdir?

İş ilanları dahilinde olan bu duyuru ile ilgilenen ve başvuru yapacak olanların 4 yıllık lisans eğitimi veren üniversite bölümlerinden mezun olmaları, daha önce bankaların krediler birimlerinde en az 3 yıl çalışmış ve deneyim kazanmış olmaları, krediler ve finansal analiz hakkında bilgi sahibi olmaları, ileri düzeyde İngilizce biliyor olmaları, başarma duygularının ve iş sorumluluklarının yüksek olması, ayrıntılı ve titiz bir şekilde çalışacak olmaları, zaman yönetimini doğru yapabilmeleri ve ekip halinde çalışma şekline uyum sağlayabilecek olmaları gerekiyor.

T – Bank Yeni Personeller Arıyor

Banka personel alımları kapsamında yapılan Turklanbank yeni personel alımı duyurusunda ülkemizin sanayi ve ticaretin yoğun olduğu bölgelerinde bulunan şubeleri ile hizmetlerine devam ettiklerinden, kariyer sürecinde Turklanbank’ta yer almak isteyen kişilerin başvuru yapmasını beklediklerinden bahsedilerek, başvuru yapacaklarda aranan koşullar bildirildi. Banka iş başvurusu yapacak adaylar için kurumun değerlerini yükseltenin çalışanları olduğuna inandıklarını, T – Bank’ın kendi yöneticilerini kendisi yetiştirmek istediğini, bünyelerindeki butik yapılanma ile iş ve işleyiş süreçlerinin etkin bir şekilde devam ettiği ve buna katkı sağlayarak deneyimli, uzman takıma katılmak isteyen kişilerin başvurularını bekledikleri belirtildi. T – Bank iş başvuruları 16 Mart 2019 tarihine kadar devam edeceği de Banka tarafından verilen bilgiler arasında yer alıyor.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/turklandbank-is-analisti-2229672

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,361TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol