Ana SayfaBanka İş İlanlarıGaranti Bankası Müşteri Danışmanı Yeni Personel Alımı!

Garanti Bankası Müşteri Danışmanı Yeni Personel Alımı!
G

Garanti Bankası banka iş ilanları olarak değerlendirilen duyurusunda Müşteri Danışmanı olarak görev yapacak yeni personellere ihtiyaç duyduğunu bildirdi.

-

Garanti Bankası banka iş ilanları olarak değerlendirilen duyurusunda Müşteri Danışmanı olarak görev yapacak yeni personellere ihtiyaç duyduğunu bildirdi.

Garanti Bankası Yeni Personel Alımları

Garanti Bankası tarafından yapılan banka personel alımları duyurusu ile işe yeni personellerin alınacağı ve açık pozisyonun müşteri danışmanlığı olduğu haber verildi. Duyuruda işe alımı sağlanan kişilerin ne gibi görevler üstlenecekler, adaylarda aranan özellik ve nitelikler ile son kabul tarihi de belirtildi. İş ilanları takip eden ve Garanti Bankası’nın bu personel alımına başvuru yapmak isteyen kişilerde aranan özellikler arasında en az üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren lisans bölümlerinden mezun olmak, 30 yaşını aşmamış olmak, İstanbul ili Avrupa yakasında ikamet ediyor olmak, tercihen Segem Sertifikası sahibi olmak, erkek adaylarının askerlik hizmetlerini yapmış ya da en az 1 yıl süreliğine tecilli olması sıralanıyor.

Garanti Bankası Personel Alımı İş Başvurusu Son Tarih

Garanti Bankası iş başvurusu yaparak kariyer planları dahilinde bir bankada çalışmak olan kişilerin ayrıca pozitif düşünebilen, ikna ve iletişim yetenekleri gelişmiş, güler yüzlü, insan ilişkileri güçlü kişiler olması da isteniyor. Banka tarafından yapılan bilgilendirmeye göre işe alımı sağlanacak olan yeni personeller müşterilerin para çekme, para yatırma, çek – senet ödemesi ve diğer ödemeler, para transferi gibi temel bankacılık işlemlerini gerçekleştirmek, müşterileri Garanti Bankası’nın ürünleri ve hizmetleri hakkında bilgilendirmek, Banka’nın dijital kanalları hakkında bilgilendirme yapmak, gerekmesi halinde ziyaretler gerçekleştirerek ürün satışı sağlamak gibi görevler üstlenecekler. Garanti Bankası personel alımı iş başvuruları 21 Nisan 2019 tarihine kadar devam edecek.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/garanti-bankasi-musteri-danismani-istanbul-avrupa-yakasi-2183906

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,386TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol