Ana SayfaBanka İş İlanlarıAkbank Çağrı Merkezi Banka Personel Alımı Yapacağını Duyurdu!

Akbank Çağrı Merkezi Banka Personel Alımı Yapacağını Duyurdu!
A

Akbank tarafından gerçekleştirilen banka personel alımları duyurusunda Çağrı Merkezi Yetkilisi arandığı bildirildi.

-

Akbank tarafından gerçekleştirilen banka personel alımları duyurusunda Çağrı Merkezi Yetkilisi arandığı bildirildi.

Akbank Banka Personel Alımları

Banka iş ilanları ile ilgilenen ve Akbank personel alımlarını takip eden kişilerin ilgisini çekecek olan duyuruda çağrı merkezinde görev yapmak üzere yeni personellerin işe alınacağı bildirildi. Akbank iş ilanları kapsamında yaptığı bu duyurunun detaylarında başvuru yapacak olanlarda aranan özellikleri de belirtti. Buna göre banka iş başvurusu yapacak olanların üniversitelerin ön lisans ya da lisans eğitimi veren bölümlerinden mezun olmaları, İstanbul’un Anadolu yakasında veya Kocaeli’nde ikamet ediyor olmaları, iletişim yeteneklerinin gelişmiş, diksiyonlarının düzgün, ikna konusunda başarılı olmaları, Akbank tarafından geride kalan 6 aylık dönemde düzenlenen herhangi bir banka personel alımı sınavına katılmamış olmaları ya da Akbank’ın herhangi bir sözlü mülakat sınavına girmiş ve başarısız olmamış olmaları gerekmektedir.

Akbank Çağrı Merkezi Personel Alımı Başvurusu

Akbank çağrı merkezi iş başvurusu yapmak ve Akbank bünyesinde ilerleyerek kariyer yapmak isteyen adayların başvuru yapabildiği bu işe alım duyurusu ile ilgilenenlerin başvuruları 28 Şubat 2019 tarihine kadar kabul ediliyor. İş başvurusu yapan ve Akbank tarafında yapılacak olan değerlendirmede işe alımı için engel bir durum olmadığı tespit edilerek çağrı merkezinde işe başlayan kişiler önce Gebze Şekerpınar’da bulunan Akbank Bankacılık Merkezi’nde görev yapacaklar. Başarı ve performanslarına göre Akbank bünyesinde farklı pozisyonlarda değerlendirilebilecek olan adayların geleceğin bankacısı olması hedefleniyor.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/akbank-cagri-merkezi-yetkilisi-2216752

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,385TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol