Ana Sayfa Banka İş İlanları Şekerbank Kurumsal Bankacılık Müşteri Temsilcileri Arıyor!

Şekerbank Kurumsal Bankacılık Müşteri Temsilcileri Arıyor!

Şekerbank banka personel alımları kapsamında yapılan bilgilendirmede Kurumsal Bankacılık Müşteri Temsilcilerinin işe alınacağı bildirildi.

-

Şekerbank banka personel alımları kapsamında yapılan bilgilendirmede Kurumsal Bankacılık Müşteri Temsilcilerinin işe alınacağı bildirildi.

 Şekerbank Yeni Müşteri Temsilcisi Personel Alımı Yapıyor

Şekerbank iş ilanları ile ilgilenenler, Anadolu bankacılığı misyonuyla müşterilerinin yanında olmaya devam eden bir bankada kariyer yapmak isteyenler bu personel alımı duyurusuna başvuru yapabiliyorlar. Banka iş başvurusu yapmak isteyen adaylarda bulunması gereken özellik ve niteliklerin neler olduğu Şekerbank tarafından belirtildi. Buna göre adayların 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler fakültelerinden mezun olması, en az 3 yıl olmak üzere Kurumsal Bankacılık biriminde çalışmış ve deneyimli olması, ekip halinde çalışma şekline uyum sağlayabilecek olması, satış yeteneğinin yüksek ve kendine güveniyor olması, esnek ve yoğun çalışma saatlerine ayak uydurabilecek olması ve erkek adayların askerlik hizmetlerini yapmış olması gerekiyor.

Şekerbank Banka Personel Alımı İş Başvuruları

Şekerbank banka iş ilanları kapsamında yaptığı bu duyuruda işe alınacak yeni personellerin kurumsal müşteri portföyünde yer alan müşterilerin Şekerbank ürün ve hizmetlerinden haberdar edilmesi, ürünlerin tanıtılması, pazarlanması ve satışının sağlanması, portföyün ve verimliliğin artması yönlü çalışmalar içinde olunması, hedef müşterilerin tespit edilmesi, iletişime geçilmesi, kalıcı ilişkiler içinde olunmasının sağlanması ve gerektiğinde müşteri ziyaretler yapılması gibi görev ve sorumluluklar üstleneceklerini bildirdi. Şekerbank iş başvuruları 1 Nisan 2019 tarihine kadar ilgili birim tarafından kabul edilerek değerlendirmeye alınacaktır. Bu duyur için başvuru yapacak olan adayların iletişim bilgilerin tam ve doğru verdiklerinden emin olmaları tavsiye edilir.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/sekerbank-kurumsal-bankacilik-musteri-temsilcisi-altunizade-2237980

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,255BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
30TakipçilerTakip Et
2,400TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler