Ana Sayfa Banka İş İlanları Albaraka Türk Türkiye Geneli Güvenlik Görevlisi Personel Alımları Başladı!

Albaraka Türk Türkiye Geneli Güvenlik Görevlisi Personel Alımları Başladı!

Banka iş ilanları çerçevesinde Albaraka Türk Katılım Bankası tarafından istihdam sağlanacak olan pozisyonun Güvenlik Görevlisi olduğu bildirildi.

-

Banka iş ilanları çerçevesinde Albaraka Türk Katılım Bankası tarafından istihdam sağlanacak olan pozisyonun Güvenlik Görevlisi olduğu bildirildi.

Albaraka Türk Güvenlik Görevlisi Personel Alımları Yapıyor

Albaraka Türk Katılım Bankası banka personel alımları yapacağı pozisyonun Güvenlik görevlisi olduğunu bildirdi. Albaraka Türk tarafından yapılan banka iş başvurusu yapılabileceğinin haber verildiği duyuruda güvenlik görevlisi iş başvurularının Türkiye genelinde her ilden kabul edildiği özellikle belirtildi. Banka güvenlik görevlisi olmak ve kariyer planlarına bir bankada devam etmek isteyen adayların ne gibi özelliklere ve niteliklere sahip olması gerektiği de Albaraka Türk Katılım Bankası’nın iş ilanları duyurusunda detaylı bir şekilde bildirildi. Bu detayların neler olduğu yazının devamındadır. Türkiye geneli banka personel alımları kapsamında gerçekleştirilecek olan güvenlik görevlisi istihdamı sonucunda işe alımı sağlanan yeni personeller katılım bankacılığı sektörünün lider konumdaki bankası Albaraka Türk Katılım Bankası Genel Müdürlüğü’nde ve çeşitli yerlerdeki şubelerinde görev yapacaklardır.

Albaraka Türk Yeni Güvenlik Görevlisi Alımları

Albaraka Türk iş ilanları ile ilgilenerek banka güvenlik görevlisi iş başvurusu yapacak kişilerin en az lise mezunu olması, 5188 saylı yasa kapsamında silahlı güvenlik kimlik kartı sahibi olması, en az 180 cm. boylarının olması be boyları ile kilolarının orantılı olması, faizsiz bankacılık alanında çalışmaya istek duyuyor olması, aktif olarak araç kullanabiliyor olması, 1 Ocak 1991 tarihinden sonra doğmuş olması, tercihen en az 1 yıl olacak şekilde daha önceden silahlı güvenlik görevlisi olarak görev yapmış olması isteniyor. Albaraka Türk Katılım Bankası iş başvuruları 2 Mart 2019 tarihine kadar devam ediyor.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/albaraka-turk-katilim-bankasi-a-s-guvenlik-gorevlisi-tum-turkiye-1954596

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,334BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
28TakipçilerTakip Et
2,400TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler