Yapı Kredi Bankası Finansal Analiz Uzmanı İlanı

0

Yurdumuzun lider bankalarından olan Yapı Kredi Bankası A.Ş Genel Müdürlüğün de göre almak isteyen, Finansal Analiz Uzmanları aranmaktadır.

Bankacılık sektörünün saygın kurumlarından olan Yapı Kredi Bankası bünyesinde çalışmak üzere yeni personel alımları yapıldığı açıkladı. Banka uzun zamandır dinamik bir şekilde yürüttüğü personel alımları ile genç yeteneklere banka olma şansı tanımaktadır.

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olan adaylar için belirtilen koşulların sağlanması durumunda görüşme davetleri yapan banka, uzun yıllardır ülkemize yeni bankacılar kazandırmıştır. Deneyimli adaylar ve deneyimsiz adaylar için yayınlanan banka iş ilanları ile özellikle her kesimden personel alımları yaptığını vurgulayan Yapı Kredi Bankası, gelecek kariyer hedeflerinize ulaşmanızada yardımcı olmayı benimsemektedir.

Bankanın Genel Müdürlük, Ticari ve Kurumsal Krediler Biriminde istihdam edilmek üzere, Finansal Analiz Uzmanları alınacaktır. Kurumsal ve Ticari müşterilere ait gelir gider tablolarının incelenmesi ve analizlerin yapılmasını ön gören bu pozisyon için, Üniversitelerin İktisat, İşletme, Matematik,Ekonometri gibi bölümlerinden mezun adayların öncelikli olarak tercih edileceği belirtilmektedir.

Uzun ve zorlu kariyer yolculuğunuza köklü bir kurum olan ve bankacılık sektörünün liderleri arasında yer bulan Yapı Kredi Bankası ile başlayarak, Özgeçmişiniz için büyük bir referans olma imkanı sağlanmaktadır.  Bankanın yılın ilk dönemlerinden bu yana dinamik bir şekilde devam eden personel alımları, iş ilanları ve banka sınavları haber detaylarımızıda ayrıca inceleyebilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası Finansal Analiz Uzmanı iş ilanı başvuruları ve diğer banka personel alımlarına bu bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/yapi-kredi/finansal-analiz-uzmani-is-ilani-i1473425/

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın