Yapı Kredi Bankası Finansal Analiz Uzmanı İlanı

Google Haberlere Abone Ol:

Yurdumuzun lider bankalarından olan Yapı Kredi Bankası A.Ş Genel Müdürlüğün de göre almak isteyen, Finansal Analiz Uzmanları aranmaktadır.

Bankacılık sektörünün saygın kurumlarından olan Yapı Kredi Bankası bünyesinde çalışmak üzere yeni personel alımları yapıldığı açıkladı. Banka uzun zamandır dinamik bir şekilde yürüttüğü personel alımları ile genç yeteneklere banka olma şansı tanımaktadır.

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olan adaylar için belirtilen koşulların sağlanması durumunda görüşme davetleri yapan banka, uzun yıllardır ülkemize yeni bankacılar kazandırmıştır. Deneyimli adaylar ve deneyimsiz adaylar için yayınlanan banka iş ilanları ile özellikle her kesimden personel alımları yaptığını vurgulayan Yapı Kredi Bankası, gelecek kariyer hedeflerinize ulaşmanızada yardımcı olmayı benimsemektedir.

Bankanın Genel Müdürlük, Ticari ve Kurumsal Krediler Biriminde istihdam edilmek üzere, Finansal Analiz Uzmanları alınacaktır. Kurumsal ve Ticari müşterilere ait gelir gider tablolarının incelenmesi ve analizlerin yapılmasını ön gören bu pozisyon için, Üniversitelerin İktisat, İşletme, Matematik,Ekonometri gibi bölümlerinden mezun adayların öncelikli olarak tercih edileceği belirtilmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Yapı Kredi İş İlanları: 2022 Ağustos

Uzun ve zorlu kariyer yolculuğunuza köklü bir kurum olan ve bankacılık sektörünün liderleri arasında yer bulan Yapı Kredi Bankası ile başlayarak, Özgeçmişiniz için büyük bir referans olma imkanı sağlanmaktadır.  Bankanın yılın ilk dönemlerinden bu yana dinamik bir şekilde devam eden personel alımları, iş ilanları ve banka sınavları haber detaylarımızıda ayrıca inceleyebilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası Finansal Analiz Uzmanı iş ilanı başvuruları ve diğer banka personel alımlarına bu bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/yapi-kredi/finansal-analiz-uzmani-is-ilani-i1473425/

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
53TakipçilerTakip Et
2,309TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Ağustos

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Ağustos

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

Emlak Katılım İş İlanları: Ağustos 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

TEB İş İlanları: 2022 Ağustos

TEB iş ilanlarında Ağustos ayı boyunca çok sayıda banka personel alımları yapmaktadır. Geniş...