Ana SayfaBanka İş İlanlarıAkbank Gişe Yetkilisi Personeller Aradığını Duyurdu!

Akbank Gişe Yetkilisi Personeller Aradığını Duyurdu!
A

Akbank yaptığı banka personel alımları duyurusunda Gişe Yetkilisi olarak çalışacak personeller aradığını bildirdi.

-

Akbank yaptığı banka personel alımları duyurusunda Gişe Yetkilisi olarak çalışacak personeller aradığını bildirdi.

Akbank Yeni Gişe Yetkilisi Personel Alımları

Akbank banka iş ilanları olarak yaptığı bilgilendirme ile Gişe Yetkilisi olarak görev yapacak yeni personelleri işe alacağını açıkladı. Akbank tarafından yapılan duyuruda banka iş başvurusu yapmak isteyen adayların hangi özelliklere sahip olmasının istendiği, en son hangi güne kadar başvuru yapılabileceği, personellerin hangi görevlerde bulunacakları gibi bilgiler de verildi. Buna göre iş ilanları başvurusu yapan adayların İstanbul – Avrupa yakasında ikamet ediyor olmaları, 4 yıllık örgün eğitim veren üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun olmaları, müşteri memnuniyeti ve kalite odaklı çalışacak olmaları, güler yüzlü, dinamik, iletişimde etkin beceriye sahip, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek olmaları, ekip çalışmasına uyumlu çalışmaları, Akbank tarafından son 6 ayda düzenlenmiş olan herhangi bir sınava katılmamış ya da sözlü işe alım mülakatında başarısız olmuş olmamaları gerekiyor.

Akbank Gişe Yetkilisi Personel Alımı İş Başvurusu

Akbank bünyesinde çalışmak ve bankacılık alanında kariyer yapmak isteyen adayların banka personel alımı iş başvuruları 28 Şubat 2019 tarihine kadar devam edecek. İş başvurusu yapan ve Akbank tarafından yapılacak olan değerlendirme sonucunda işe alınacak olan kişiler Gişe Yetkilisi olarak şubelerde görev alacaklar. Adayların üniversitelerin Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümlerinden mezun olmasının tercih edileceği de Akbank tarafından belirtilenler arasında yer alıyor.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/akbank-gise-yetkilisi-istanbul-avrupa-2216733

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,385TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol