Burgan Bank Ticari Bankacılık Portföy Yöneticileri Arıyor!

Burgan Bank banka iş ilanları ile yaptığı duyuruda Ticari Bankacılık Portföy Yöneticisi pozisyonunda istihdam sağlayacağını bildirdi.

Burgan Bank Yeni Banka Personel Alımları

Burgan Bank tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda Ticari Bankacılık Portföy Yöneticisi olarak görev verilmek üzere yeni personellere ihtiyaç duyulduğu belirtildi. Burgan Bank banka iş başvurusu yapacak olan adaylar İstanbul – İkitelli’deki Burgan Bank şubesinde çalışacaklar. Adayların;

  • 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin tercihen İİBF, Mühendislik Fakülteleri veya Bankacılık ile ilgili bölümlerinden mezun olması,
  • Bankaların Şube Kurumsal /Ticari Satış bölümlerinde en az 5 yıl deneyimli olması,
  • Sözlü ve yazılı iletişim becerisi güçlü olması,
  • Satış ve pazarlama teknikleri konusunda bilgisi olması,
  • Analitik düşünme yeteneği olması,
  • İleri seviyede İngilizce biliyor olması,
  • İlgili hinterland ta tecrübesi olması
  • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olması gerekmektedir.

Burgan Bank Banka Personel Alımı İş Başvuruları

Burgan Bank bünyesinde çalışmak ve kariyer yapmak isteyen adaylar Banka’nın Ticari Bankacılık biriminde Portföy Yönetici olarak görev alacak olup, ilgili müşteri grubunda yeni kazanımlar sağlamak, mevcut müşterilerin ürün kullanımlarının artırılması, gerektiğinde müşteri ziyaretleri yapmak ve Burgan Bank eski ve yeni müşterilerine bankacılık ürünlerinin tanıtılarak satışının sağlanması gibi görevler alacaklar. Burgan Bank iş başvuruları ilgili departman tarafından  20 Ekim 2019 tarihine kadar kabul edilmeye devam edecek.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/burgan-bank-a-s-ikitelli-sube-ticari-bankacilik-portfoy-yoneticisi-1461610

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın