Denizbank’tan KOBİ Kredileri

0

Genel merkezi İstanbul Türkiye’de bulunan kuruculuğunu Hakan Ateş’in yaptığı Denizbank, bankacılık sektörüne denizcilik sektörü ile giriş sağlamış olup zamanla farklı sektörlerdeki alanlara yönelerek finansman desteğini büyütmüştür. Günümüzde birçok bankacılık hizmeti ile üreticiye ve tüketiciye destek sağlayan banka, Denizbank KOBİ Kredileri ile üreticilerin yardımına koşmaktadır.

             Borçlardan ağzı yanan KOBİ’leri Deniz’in serin nakit sularına bekliyoruz. Denizbank, nakit sıkıntısı çeken KOBİ’lerin içini uygun kredi imkanları ve faiz oranları ile ferahlatıyor. Esnafa en hızlı şekilde kredi sağlayarak tek bir tık uzaklıkta bulunuyor. İşletme kart, Taksitli Ticari Kart, Ticari Kurtaran Hesap gibi ürünlerin hepsinden veya istediğiniz bir tanesinden yararlanarak sizde büyüyen işletmeler kervanına katılın!

             Denizbank’a gelen esnafa KOBİ midi işlem tarifeli, aylık %1,32 oranlarında hoş geldin faizi sunuluyor. Taksitli ticari krediler, sabit veya eş taksitli ya da firmanızın nakit durumuna göre esnek geri ödeme olanağı sağlamaktadır. TL veya dövize göre kredilerinizi kullanabilirsiniz. 36 aya varan vade süreleri de Denizbank müşterilerini zorlamayarak ödemede kolaylık sağlayacaktır.

             Ticari Kurtaran Hesap, Denizbank KOBİ Kredileri desteklerinden bir diğeridir. Kurtaran hesap, limitiniz tutarında harcar, harcadığınız kadar ödeme yaparsınız. Kullandığınız gün üzerinden hesaplanan faiz, aylık olarak hesabınıza yansır. Kurtaran hesap ekstreniz ay sonu kesilir ve düzenli olarak gönderilir.

            Denizbank KOBİ Kredileri’nin üçüncüsü olan  İşyeri ve  Mortgage Kredileri, bir işyeri satın almak veya mevcut iş yerinizi yenilemek isteyenler için Denizbank destekli kredidir.

            Taşıt Kredileri, KOBİ’lerin taşıt alımlarında sıkıntı çekmemeleri amacıyla Denizbank hizmetidir. 60 aya varan vade fırsatlarıyla sıfır km veya ikinci el araçlar artık sizin olabilir.

             Başvurularınızı internet şube/telefon bankacılığı üzerinden 7/24 gerçekleştirebilirsiniz. 

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın