Yapı Kredi Adios Kredi Kartı Nedir?

0

Yapı Kredi Bankası sermaye oranını %100 oranında katlayarak büyüme yolunda ilerlemektedir. 72 yıldır faaliyet gösterdiği bankacılık sektörüne Koç Grubu bünyesinde, UniCredit ortaklığıyla devam etmektedir. Her geçen yıl daha da büyüyerek kendi bankacılık deneyimiyle hizmette sınır tanımamaktadır.

Günümüzde artan müşteri ihtiyaçları sonucunda çeşitli yollarla büyüklü küçüklü kredi imkanları sağlamıştır. Sağladığı kredi fırsatlarını kolaylaştırmak amacıyla küçük çaplı harcamalar için Yapı Kredi Adios Kredi Kartı’nı müşterilerinin deneyimine sunmuştur. Seyahat kampanyaları, konaklama fırsatları, yurtdışı turlarında indirimler ve birbirinden güzel tatil olanakları hepsi Yapı Kredi Adios’da. Yapı Kredi Adios Kredi Kartı başvurularınızı, adios yazıp boşluk bırakıp  TC Kimlik numaranızı da 4421 ‘e göndererek yapabilirsiniz. Başvurunuzla ilgili detayları, adios boşluk TcNo 4407’ye göndererek öğrenebilirsiniz. Adios Nedir?

Yapı Kredi’den durmaksızın seyahat ettiren bir kredi kartıdır. Adios ile alışverişlerinizde puanlar kazanarak o puanları kullanabilirsiniz. Bedava yiyip bedavaya konaklayarak ücretsiz bir keyfe varırsınız. Puanlarınız seyahat harcamalarında çarpılarak büyür böylece daha çok harcama yapabilme olanağınız olur. Adios ile anlaşmalı işyerlerinde yaptığınız tüm alışverişlerinizde puan kazanırsınız.

İlginizi Çekebilir:  Yapı Kredi İş İlanları: 2022 Ağustos

Ayrıca Adios Kredi Kartı, Worldcep avantajı ile puanlarınızı kullanarak ücretsiz dakikalar kazanmanızı sağlar. Hesap özetinizdeki kodu annekızlıksoyadı boşluk kullanmakistediğinizpuan yazarak 4433’e göndererek yapabilirsiniz. Bir kısa mesajın bedeli 0,65 kuruştur.

Aynı gün içerisinde faturasız hatlar için maksimum 12.000, faturalı hatlar için ise 20.800 puan yüklenebilir.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın