Ana Sayfa Banka İş İlanları ING Bank Part-Time Gişe Elemanı Alacak

ING Bank Part-Time Gişe Elemanı Alacak

-

ING Bank öğrencilere part-time gişe elemanı alarak iş imkanı sağlıyor. Genç yetenek programları, uluslararası yetenek programları, üniversite etkinlikleri ve Practica kampları ile gençlerin önüne birbirinden güzel ve özel kariyer fırsatları ve eğitimleri sunan ING Bank Part-Time Gişe Elemanı alacak.

Başvuruları yayınlanan ilan üzerinden veya internet sitesi üzerinden doldurulan başvuru formlarıyla değerlendirmektedir. Formlarda belirttiğiniz tercihler de her zaman dikkate alınarak saklanmaktadır. Bu yüzden tercih alanlarını dikkatli düşünerek doldurmanız önerimizdir.

ING Bank, başvuran adaylar için yeterlilik ölçüm testleri yaparak, iş için uygun olup olmadığınızı ölçmektedir. Başvuruları uygun bulunan adaylar bu teste mesaj penceresi, Sms yolu ile veya e-posta yoluyla teste davet edilirler.

Yapılan testler sonucunda teste katılan adaylar aldıkları puana göre sıralanırlar. Adaylar işe alım olması durumunda banka tarafından mülakata çağrılmaktadırlar.

ING Bank Part-Time Gişe Elemanı pozisyonuna başvuran adaylar, İstanbul’daki şubelerde çalışmak üzere işe alınacak adaylar olacaktır.

Bu yüzden adayların İstanbul’da ikamet etmeleri gerekmektedir. Üniversite eğitimine devam eden öğrenciler, haftada en az 3 gününü bu işe ayırabilmelidir. Satışa yatkın adaylar bankanın ilanda belirttiği niteliklerden birisidir.

Bankacılık sektörüne adımını en alttan başlayarak emin adımlarla ilerlemek isteyen adaylar başvuru sayfasından formu doldurarak veya ilan sayfasından başvurularını gerçekleştirebilirler. Adaylar deneyimli veya deneyimsiz olabilirler. Çalışanlara yan hak olarak özel sağlık sigortası da sağlanacaktır.  Çalışma saatleri haftaiçi 09.00-18.00 arasındadır.

http://www.kariyer.net/is-ilani/ing-bank-yari-zamanli-eleman-1331849

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,869BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
34TakipçilerTakip Et
2,411TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler