Denizbank A.Ş Genel Müdürlük İnsan Kaynakları biriminde görev alacak İşe Alım ve Kariyer Yön Uzmanları alacağını açıkladı. 

Türk Bankacılık sektörünün farklı yüzlerinden biri olan Denizbank, her geçen gün kalitesini arttırarak sağlam adımlarla hizmetlerini sürdürmektedir. Denizbank personel alımlarına değer veren ve aldığı personeli bu alanda eğiterek kaliteyi arttırmak için çaba gösteren bir bankadır. Kurum bünyesinden çalışan banka personelleri için özellikle mesleki alanda kişisel gelişimi de ön planda tutmaktadır.

Banka İnsan Kaynakları birimi için yeni adaylarla görüşmelere başlayacağını belirtmektedir. Özellikle İnsan Kaynakları Yönetimi alanında ilgilisi olan adaylar haber detayında bulunan bağlantılar ile doğrudan başvurularını iletebiliriler. Denizbank A.Ş bankacılık alanında yenilikçi ve sunduğu ürünler ile müşteri memnuniyetini fazlasıyla önemseyen bir kurumdur. Banka istihdam ettiği yeni personellerine de bu kurum kültürünü aşılamayı hedeflemektedir.

2015 senesi boyunca dönemsel olarak banka iş ilanları yayınlamış ve bir çok farklı bölge ve şubeleri de dahil olmak üzere, yüzlerce personel alımına imza atmıştır. Denizbank 2016 personel alımları içinde aynı sıklıkta banka sınavları yapması ve sınav sonuçlarına bağlı olarak düzenlenecek mülakatlarla yeni çalışma arkadaşlarını bünyesine katması beklenmektedir.

Bankacı adayları için her ne kadar kamu bankaları tercihler arasında ilk sıralarda yer alsada, özel bankaların sunduğu imkanlar ve yan haklar sayesinde bir çok yeni mezun bu sektöre yönelerek,  bankacılık sektörünün rağbetini arttırmış, prestijli bir meslek halini almasını sağlamıştır.

Denizbank İnsan kaynakları departmanı, İşe Alım ve Kariyer Yön Uzm Pozisyonu için başvurularınızı bu bağlantılardan gerçekleştirebilirsiniz.

http://www.kariyer.net/denizbank/ise-alim-ve-kariyer-yonetimi-uzmani-is-ilani-i1467705/

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın