Garanti Bankası Operasyon Yetkilileri Arıyor

0

Geniş finansal ürün ağı ve çalışan potansiyeliyle Türkiye’nin en iyi bankalarından olan Garanti Bankası Operasyon Yetkilileri arıyor.

Teknolojiyi yakından takip ederek bir tık öne çıkan banka son yeniliklerinden biri olan UGI ile hizmet kalitesini arttırmıştır. Her zaman finansal bir çözümle müşterilerinin ve çalışanlarının vazgeçilmezi olan banka değerlerini en iyi şekilde yansıtacak Operasyon Yetkilileri adaylarını davet ederek boşta kalan çalışan kadro eksikliğini gidermeye çalışmaktadır.

Garanti Bankası’nda kariyerinize harika bir başlangıç yapabilirsiniz veya zaten edindiğiniz deneyimlere bir yenisini Garanti farkıyla katarsınız. 

Üstelik başarı hikayenizi Garanti’de yazarak sesinizi de duyurabilirsiniz. Başarının en büyük anahtarının insan olduğuna inanan Garanti, insana verilen değerden ötürü, İnsan Kaynaklarını olabilecek en profesyonel düzeyde tutmayı amaçlamıştır. Her birim birbiriyle işbirliği içerisinde çalışarak bir ekip ruhu oluşturmaktadır. Garanti’de açık performans değerlendirmeleri ve somut/ölçülebilir hedefler doğrultusunda adaylarını seçmektedir. Yıl sonunda çalışanlarının performanslarını analiz ederek, bütün bunlar doğrultusunda uygun kariyer hedefleri belirler.

İlginizi Çekebilir:  Garanti BBVA İş İlanları: 2022 Ağustos (Lise-Lisans)

Garanti Bankası’nın cazip iş dünyasına katılmak isteyen adaylar, üniversitelerin en az iki yıllık Meslek Yüksekokulu bölümlerinden mezun olmalıdır. Gençlere değer veren banka, onların önünü açmak için 30 yaş altı adayları bünyesine davet etmektedir. Askerlik görevini tamamlamış veya en az 1 yıl tecil ettirmiş adayların başvurması bankanın beklentileri arasındadır. Yapılacak iş tanımı; kabul edilen adaylar, şubelerden gelen talimatlar ve talepler doğrultusunda ilgili işlemleri tamamlamakla yükümlüdürler.

http://www.kariyer.net/is-ilani/garanti-bankasi-operasyon-asistani-1522038

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın