Ana SayfaBanka İş İlanlarıGaranti Bankası Operasyon Yetkilileri Arıyor

Garanti Bankası Operasyon Yetkilileri Arıyor
G

-

Geniş finansal ürün ağı ve çalışan potansiyeliyle Türkiye’nin en iyi bankalarından olan Garanti Bankası Operasyon Yetkilileri arıyor.

Teknolojiyi yakından takip ederek bir tık öne çıkan banka son yeniliklerinden biri olan UGI ile hizmet kalitesini arttırmıştır. Her zaman finansal bir çözümle müşterilerinin ve çalışanlarının vazgeçilmezi olan banka değerlerini en iyi şekilde yansıtacak Operasyon Yetkilileri adaylarını davet ederek boşta kalan çalışan kadro eksikliğini gidermeye çalışmaktadır.

Garanti Bankası’nda kariyerinize harika bir başlangıç yapabilirsiniz veya zaten edindiğiniz deneyimlere bir yenisini Garanti farkıyla katarsınız. 

Üstelik başarı hikayenizi Garanti’de yazarak sesinizi de duyurabilirsiniz. Başarının en büyük anahtarının insan olduğuna inanan Garanti, insana verilen değerden ötürü, İnsan Kaynaklarını olabilecek en profesyonel düzeyde tutmayı amaçlamıştır. Her birim birbiriyle işbirliği içerisinde çalışarak bir ekip ruhu oluşturmaktadır. Garanti’de açık performans değerlendirmeleri ve somut/ölçülebilir hedefler doğrultusunda adaylarını seçmektedir. Yıl sonunda çalışanlarının performanslarını analiz ederek, bütün bunlar doğrultusunda uygun kariyer hedefleri belirler.

Garanti Bankası’nın cazip iş dünyasına katılmak isteyen adaylar, üniversitelerin en az iki yıllık Meslek Yüksekokulu bölümlerinden mezun olmalıdır. Gençlere değer veren banka, onların önünü açmak için 30 yaş altı adayları bünyesine davet etmektedir. Askerlik görevini tamamlamış veya en az 1 yıl tecil ettirmiş adayların başvurması bankanın beklentileri arasındadır. Yapılacak iş tanımı; kabul edilen adaylar, şubelerden gelen talimatlar ve talepler doğrultusunda ilgili işlemleri tamamlamakla yükümlüdürler.

http://www.kariyer.net/is-ilani/garanti-bankasi-operasyon-asistani-1522038

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram'da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,355TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol