Albaraka Türkiye Geneli İş Başvurusu

Google Haberlere Abone Ol:

Faizsiz bankacılık deyince akla gelen ilk bankalardan olan Albaraka Bank Türkiye Geneli İş Başvuruları başladı. 1985’te aktif olarak hizmet hayatına başlayan banka %65 civarında yabancı ortak payı, %9 kadar yerli ortak payı ve halka açık yaklaşık %24lük pay oranıyla kanunlara uygun bir şekilde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Albaraka Türk Katılım Bankası, genellikle bireysel ve küçük işletmelere destek vermektedir. Yurtdışında da icraat gösteren banka personel sayısını genişleterek Türkiye Geneli İş Başvurusu ve personel alımı gerçekleştirmektedir.

                 Albaraka Türk, kariyer yönetimi politikasıyla İnsan Kaynaklarının özverili çalışması neticesinde kişisel yeteneklerinizi göz önünde bulundurarak kariyer hedefleri oluşturmaktadır. Kişisel ve profesyonel olarak kendinizi geliştirmenize olanak sağlayarak sizi de güçlü bankacılar haline getirmektedirler. Bir şirketin en güçlü sermayesinin çalışanları olduğuna inanan banka, iş arayan adaylar için de aranan firma olmayı amaçlamaktadır. Çalışanları ve banka yönetimini motive etmek ve çalışan ilişkilerini pekiştirmek amacıyla geziler,yemek davetleri gibi sosyal etkinlikler düzenlemektedir.

İlginizi Çekebilir:  Yapı Kredi Dönemsel Gişe Yetkilisi İlanı: 16 Farklı Şehir

Tüm Türkiye Genelinde İş Başvurusu alacak olan Albaraka Türk, banka veritabanına kaydetmek ve boş kadroları uygun zaman dilimlerinde doldurmak amacıyla başvuruları almaktadır.

Çalışmak istenen alanlar, adayın ön yazısında belirtilerek ilana da başvuruda bulunmaları belirtilmektedir. Adaylar için genel başvuru şartları; En az üniversite mezunu, analitik düşünebilen, 28 yaşını geçmemiş genç bireyler olmaları, erkek adaylar için askerlikle bağı olmayan kişiler tercih sebebidir. Siz de gelecekte önünüze çıkabilecek bu iş fırsatını kaçırmayın. 

http://www.kariyer.net/is-ilani/albaraka-turk-katilim-bankasi-a-s-genel-basvuru-tum-turkiye-1537674

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Temmuz

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Garanti BBVA İş İlanları: 2022 Temmuz (Lise-Lisans)

Ramazan boyunca Garanti Bankası iş ilanları yayında olup, personel alımları yapılmaya devam ediyor. Şube ağlarını sürekli olarak genişleten banka personel alımları yaparak da kadrolarını büyütmeye devam ediyor.

2022 Temmuz Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Temmuz)

2020 Mart İhtiyaç kredisi faiz oranları, 2020 Mart Konut kredisi faiz oranları, 2020 Mart taşıt kredisi faiz oranları bankalara göre farklılık göstermektedir. Detaylar…