Albaraka Türkiye Geneli İş Başvurusu

0

Faizsiz bankacılık deyince akla gelen ilk bankalardan olan Albaraka Bank Türkiye Geneli İş Başvuruları başladı. 1985’te aktif olarak hizmet hayatına başlayan banka %65 civarında yabancı ortak payı, %9 kadar yerli ortak payı ve halka açık yaklaşık %24lük pay oranıyla kanunlara uygun bir şekilde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Albaraka Türk Katılım Bankası, genellikle bireysel ve küçük işletmelere destek vermektedir. Yurtdışında da icraat gösteren banka personel sayısını genişleterek Türkiye Geneli İş Başvurusu ve personel alımı gerçekleştirmektedir.

                 Albaraka Türk, kariyer yönetimi politikasıyla İnsan Kaynaklarının özverili çalışması neticesinde kişisel yeteneklerinizi göz önünde bulundurarak kariyer hedefleri oluşturmaktadır. Kişisel ve profesyonel olarak kendinizi geliştirmenize olanak sağlayarak sizi de güçlü bankacılar haline getirmektedirler. Bir şirketin en güçlü sermayesinin çalışanları olduğuna inanan banka, iş arayan adaylar için de aranan firma olmayı amaçlamaktadır. Çalışanları ve banka yönetimini motive etmek ve çalışan ilişkilerini pekiştirmek amacıyla geziler,yemek davetleri gibi sosyal etkinlikler düzenlemektedir.

Tüm Türkiye Genelinde İş Başvurusu alacak olan Albaraka Türk, banka veritabanına kaydetmek ve boş kadroları uygun zaman dilimlerinde doldurmak amacıyla başvuruları almaktadır.

Çalışmak istenen alanlar, adayın ön yazısında belirtilerek ilana da başvuruda bulunmaları belirtilmektedir. Adaylar için genel başvuru şartları; En az üniversite mezunu, analitik düşünebilen, 28 yaşını geçmemiş genç bireyler olmaları, erkek adaylar için askerlikle bağı olmayan kişiler tercih sebebidir. Siz de gelecekte önünüze çıkabilecek bu iş fırsatını kaçırmayın. 

http://www.kariyer.net/is-ilani/albaraka-turk-katilim-bankasi-a-s-genel-basvuru-tum-turkiye-1537674

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın