Yapı Kredi Bankası KOBİ Kredi Tahsis Uzmanı Alacak

0

Türkiye’nin uzman bankaları arasında yer alan Yapı Kredi Bankası KOBİ Kredi Tahsis Uzmanı alacak. KOBİ müşterileri için düzenlenen kredilerin finansal analizlerinin gerçekleştirilmesi ve uygunluğunun değerlendirmesini yapılması ilanın iş tanımları arasındadır.

Ayrıca KOBİ müşterileriyle sürekli iletişim halinde kalınarak kredi sürecinin eksiksiz ve doğru bir şekilde yönetilmesi gerekmektedir. Yapılan çalışmalar ise son olarak KOBİ Kredi Tahsis Müdürü ile paylaşılmalıdır.

Alanında en iyiye doğru emin adımlarla ilerleyen Yapı Kredi, büyüyen ve gelişen müşteri kitlesiyle birlikte çalışan sayısını da arttırarak daha iyi bir hizmet politikası için İstanbul’da görev almak üzere Kredi Tahsis Uzmanı aramaktadır. Üniversitelerin 4 yıllık ilgili lisans bölümlerinden mezun adayları değerlendirme için beklemektedir. Aranan adaylar için istenilen nitelikler banka tarafından ilanda belirtilmiştir.

Yapı Kredi Bankası KOBİ Kredi Tahsis Uzmanı alımlarında başvuracak adayların; mali analiz, muhasebe, krediler ve tahsis konularında en az 2 yıl deneyimli olmalarını belirtmektedir. Değerlendirmeye alınacak adayların aynı zamanda iyi derecede İngilizce bilmesi tercih sebebidir. Adaylar İstanbul’da ikamet eden veya edebilecek kimseler olmalıdır.

Gerektiğinde müşterilere insiyatif gösterebilecek, analitik düşünme yeteneği gelişmiş ve pratik çözümler üretebilen adaylar bir adım önde olacaktır. Erkek adayların askerliğini tamamlanmış olması gerekmektedir. Bankanın iş ilanı için son başvuru tarihleri 18 Mayıs ile 3 Haziran 2016 tarihleri arasındadır.

Türkiye’nin en büyük bankalarından birinde çalışmak isteyen çalışan adayları bu süre zarfında başvurularını gerçekleştirmelidir.

http://www.kariyer.net/is-ilani/yapi-kredi-kobi-kredi-yonetimi-yetkilisi-uzmani-1446193

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın