Ana SayfaBanka İş İlanlarıYapı Kredi Bankası KOBİ Kredi Tahsis Uzmanı Alacak

Yapı Kredi Bankası KOBİ Kredi Tahsis Uzmanı Alacak
Y

-

Türkiye’nin uzman bankaları arasında yer alan Yapı Kredi Bankası KOBİ Kredi Tahsis Uzmanı alacak. KOBİ müşterileri için düzenlenen kredilerin finansal analizlerinin gerçekleştirilmesi ve uygunluğunun değerlendirmesini yapılması ilanın iş tanımları arasındadır.

Ayrıca KOBİ müşterileriyle sürekli iletişim halinde kalınarak kredi sürecinin eksiksiz ve doğru bir şekilde yönetilmesi gerekmektedir. Yapılan çalışmalar ise son olarak KOBİ Kredi Tahsis Müdürü ile paylaşılmalıdır.

Alanında en iyiye doğru emin adımlarla ilerleyen Yapı Kredi, büyüyen ve gelişen müşteri kitlesiyle birlikte çalışan sayısını da arttırarak daha iyi bir hizmet politikası için İstanbul’da görev almak üzere Kredi Tahsis Uzmanı aramaktadır. Üniversitelerin 4 yıllık ilgili lisans bölümlerinden mezun adayları değerlendirme için beklemektedir. Aranan adaylar için istenilen nitelikler banka tarafından ilanda belirtilmiştir.

Yapı Kredi Bankası KOBİ Kredi Tahsis Uzmanı alımlarında başvuracak adayların; mali analiz, muhasebe, krediler ve tahsis konularında en az 2 yıl deneyimli olmalarını belirtmektedir. Değerlendirmeye alınacak adayların aynı zamanda iyi derecede İngilizce bilmesi tercih sebebidir. Adaylar İstanbul’da ikamet eden veya edebilecek kimseler olmalıdır.

Gerektiğinde müşterilere insiyatif gösterebilecek, analitik düşünme yeteneği gelişmiş ve pratik çözümler üretebilen adaylar bir adım önde olacaktır. Erkek adayların askerliğini tamamlanmış olması gerekmektedir. Bankanın iş ilanı için son başvuru tarihleri 18 Mayıs ile 3 Haziran 2016 tarihleri arasındadır.

Türkiye’nin en büyük bankalarından birinde çalışmak isteyen çalışan adayları bu süre zarfında başvurularını gerçekleştirmelidir.

http://www.kariyer.net/is-ilani/yapi-kredi-kobi-kredi-yonetimi-yetkilisi-uzmani-1446193

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,362TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol