Fibabanka Ticari Krediler Uzmanı Arıyor

0

             Bir anonim şirketi olarak kurulan Fibabank, Türkiye’de 2010 yılında finans ve bankacılık sektörüne atılmış bankalardan bir tanesidir. Daha 6 yıllık olan banka hızlı ve emin adımlarla ilerleyerek rakiplerine yetişmekte sıkıntı yaşamamıştır. 62’yi aşkın şubesiyle Türkiye’nin birçok ilinde ticari hizmet vermektedir. Daha çok turizmciyi destekleyen Fibabank, 350 çalışan ve 225 milyonluk sermayesi ile bankacılık faaliyetlerini sürdürmektedir. Çalışan ağını da genişleten bir ticaret bankası olan Fibabank Ticari Krediler Uzmanı arıyor.

                 Müşterilerinin ihtiyaç ve memnuniyeti izinde finansal ürün ve hizmetler sunan banka, gerek yurtiçi gerek yurtdışı uzman kadrolar aracılığıyla büyümeye devam etmektedir. Yüksek niteliklere sahip adayları bilgi ve beceleri doğrultusunda uygun niteliklerine göre organizasyon içerisine yerleştirmektedir. Çalışanlarının mesleki ve kişisel gelişimleri konusunda da kendisine katma değer sağlayan Fibabank, çalışanlarının motivasyon ve iş tatminlerini en yüksek düzeyde tutmaktadır. Bu bağlamda Fibabank Ticari Krediler Uzmanı da bankanın istediği kriterler doğrultusunda iş ilanında belirtilmiştir.

                  Genel Müdürlük birimi için aranan adaylar, konusunda en az üç yıl deneyime sahip olmalıdırlar. Bankai üniversitelerin de ilgili olan lisans bölümleri mezunlarını bünyesinde görmek istemektedir. Adaylar pozisyonun gerektirdiği işler dolayısıyla Microsoft Office programlarına hakim olmalıdırlar. Başvuran erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olması banka için aranan nitelikler arasındadır. Başvuru sonucunda kabul edilen adaylar, şubelerden gelen iş tekliflerini değerlendirerek firmanın mali analizini ve kontrolünü yapmakla meshuldürler. Fibabanka Ticari Krediler Uzmanı pozisyonu için başvurularınızı ilan sitesinden gerçekleştirebilirsiniz. 

http://www.kariyer.net/is-ilani/fibabanka-a-s-ticari-krediler-uzmani-1569849

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın