Türkiye Finans Muhaberat Yetkilisi Personel Alımı Yapıyor

0

Türkiye’de önemli finansal başarılara imza atarak katılım bankacılığının temellerini oluşturan Türkiye Finans Muhaberat Yetkilisi Personel Alımı yapıyor.

2005 yılında Family Finans ile güçlerini birleştirerek yoluna daha sağlam adımlarla ilerleyen Türkiye Finans için en büyük değişim 2008 yılında başlamıştır. 2008 yılında The National Commercial Bank tarafından satın alınarak birlikten güçlük doğar ilkesiyle daha güçlü bir büyüme gerçekleştirmiştir. Sürekli bir artı değer oluşturarak çalışanları ile birlikte en kıymetli şeylerinin itibarları olduğuna inanmaktadır.

Türkiye Finans müşterilerine en doğru hizmeti sağlamak amacıyla çalışan seçimlerinde de aynı özeni göstermiştir. Nihayetinde bir işletmenin ve kuruluşun değerini oluşturan müşteriye sağlanan hizmettir. Türkiye Finans özenli çalışanlarıyla bu hizmeti en iyi şekilde karşılamaya çalışarak bünyesine katmak üzere; diksiyonu ve iletişim yeteneği yüksek, problem çözmede hızlı, akıcı konuşan, sosyal ve takım çalışmasına yatkın çalışanlar aramaktadır.

Türkiye Finans, başvuran adayların daha önce benzer pozisyonlarda görev almış olmalarını da belirtmektedir. Erkek aday başvuralarını dikkate alan banka, başvuranlar için askerliğini tamamlamış olmalarını istemektedir. Adaylar en azından faizsiz bankacılık konusunda bilgili olmasa da istekli olmalıdırlar.

Başvurulan işin tanımı ise gelen gidek evrakların takibi şeklinde olmaktadır. Bu evrakları kayıt altına alarak ilgili birimlere ulaşmasını sağlamaktır. Gelen giden evrakları da raporlayarak posta ve kargoları gerekli işlemlerin ardından ilgili firmalara göndermek. Adaylar gazete ve dergileri de ilgili birimlere dağıtarak fatura girişlerini yapabilecek düzeyde olmalılar. Sizde bu iş için uygun olduğunuzu düşünüyorsanız başvurunuzu hemen yapabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/turkiye-finans-katilim-bankasi-muhaberat-personeli-1556250

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın