Ana Sayfa Banka İş İlanları Odeabank Ankara Bölge Personel Alımı Başladı

Odeabank Ankara Bölge Personel Alımı Başladı

Türkiye’nin en genç bankaları arasında yer alan Odea Bank, güçlü sermayedarları ve deneyimli insan kaynağı ile muzuatlarda ve toplam aktifler sıramalasında yükselerek başarısını arttırmaktadır. Sıfırdan kurulan bir banka olmasına rağmen kararlılıkla büyümesini sürdürmüştür.

Özellikle 2015 yılında büyük bir atak yapan banka her sektörde finansman desteğinde bulunarak birçok proje gerçekleştirilmesine olanak sağlamıştır. Bu hızlı ve güçlü büyümenin arkasında ise koca bir Odeabank personeli yer almaktadır. Çalışanlarına başarılı bir kariyer imkanı tanırken aynı zamanda kendi prestijini de arttırarak hedeflerini gerçekleştirmektedir. Hedeflerini büyütmek ve daha büyük bir çalışan ağıyla yoluna devam etmek isteyen OdeaBank Ankara Bölge Personel Alımı gerçekleştirmektedir.

                Bankacılık alanında ve satış konusunda deneyim kazanmak isteyen adaylar bankanın ilan sayfasından başvurabilirler. Banka, lisans veya önlisans mezunu ya da devam zorunluluğu olmayan öğrencileri Ankara Direkt Satış Temsilcisi pozisyonu için beklemektedir. Müşterilerle sürekli iletişim halinde olması gerekildiğinden adayların ikna ve iletişim yetileri güçlü olmalı, müşterileri kendine çekmelidir.

Banka tercihen daha önce bu işi yapmış adayları istediğini bildirmektedir. Banka ilan pozisyonu için tecrübe şartı aramamaktadır. Tecrübesiz adayların da kendilerini geliştirmesine fırsat sağlamıştır. Seyahat engeli bulunmayan, ofis dışında da görev alıp aktif bir şekilde araba kullanabilecek olunması da bankanın aday kriterleri arasında yer almaktadır.

Erkek adaylar askerlik görevini tamamlamış veya en az 2 yıl tescil ettirmiş olması gerektiği bildirilmiştir. Sizde Odeobank ile çalışmak istiyorsanız ve iş arıyorsanız Odeabank sizi bekliyor.

http://www.kariyer.net/is-ilani/odea-bank-a-s-ankara-direkt-satis-temsilcisi-1466964

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,809BeğenenlerBeğen
11,494TakipçilerTakip Et
20TakipçilerTakip Et
2,481TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler