Ana SayfaBanka İş İlanlarıDenizbank İŞKUR Krediler Ortak Eğitim Programı

Denizbank İŞKUR Krediler Ortak Eğitim Programı
D

-

             1997 yılında kurulup hızlı bir şekilde bankacılık sektörüne giriş yapan Denizbank, kısa sürede kaliteli hizmetlerle müşterilerin memnuniyetini kazanmış bankalardandır.  Denizbank Finansal Hizmetler Grubu olarak hizmet sunmaya başlayan banka, günümüzde Sberbank Grubu bünyesinde faaliyetlerine devam etmektedir. 14 bini aşan çalışan kitlesi ile bankacılık sektöründe kariyer yapmak isteyen adaylar için İŞKUR işbirliğiyle, Denizbank İşkur Krediler Ortak Eğitim Programını başlatmıştır.

                                   Her büyük banka gibi Denizbank’ta başarısının çalışanları tarafından benimsenmiş ve güçlü insan kaynakları politikalarının sonucu olduğuna inanmaktadır. Çalışanların en iyi ve en verimli şekilde görevlerini yerine getirmeleri için adil politikalar belirlenmiştir. Kişiler arasında hiçbir ayrım gözetmeksizin, tüm çalışanlarına yetenekleri doğrultusunda kariyer yönlendirmesi ve planı sağlamıştır. Piyasaya uygun ücretlendirme ve ek olanaklarla çalışanlarına her daim önem göstermiştir. Başarıyı ödüllendiren ve teşvik eden sistemler bütünüyle çalışanlarını kendine bağımlı hale getirmiştir.

                   Denizbank İşkur Krediler Ortak Eğitim Programı kapsamında gerçekleşecek iş fırsatında Bireysel Krediler Tahsilat programı ile bankacılık kariyerinize başlangıç yapabilirsiniz. Ortaklaşa yürütülen bu programın bir haftası Deniz Akademi’de gerçekleşecek. Geriye kalan üç ay ise uygulamalı olarak iş başında gerçekleşecektir. Üç ayın sonunda programda yüksek performans gösteren kurs katılımcılarına iş teklifi yapılmaktadır. Bireysel krediler, kredili mevzuat ve kredi kartı hesaplarının tahsilatını sağlayabilecek, bankanın NPL’lerini minimize edebilecek, tahsilat artışının sağlanmasına katkıda bulunabilecekseniz Denizbank başvurularınızı beklemektedir. Başvurularınızı gerekli iş ilanı kollarından gerçekleştirebilirsiniz.

http://www.yenibiris.com/denizbank-a-s/bireysel-krediler-tahsilat-isbasi-egitim-programi-is-ilani/685488

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
42TakipçilerTakip Et
2,397TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol