Ana SayfaEkonomiYapı Kredi E-Mevduat

Yapı Kredi E-Mevduat
Y

-

            Geçmişte pek önemsenmeyen bankalar günümüzde yatırım yapmanın, borçlanmanın ve birikim yapmanın en iyi ve güvenilir yollarından biri haline gelmiştir. Sağladıkları bu avantajlar dünyasında paranızı en iyi şekilde değerlendiren bankalardan bir tanesi de Yapı Kredi’dir.

Koç Finansal Hizmetler A.Ş bünyesinde yer alan Yapı Kredi, 4 miyar 347 milyonluk sermaye payı ile Türkiye’nin lider bankaları arasındadır. Teknolojinin gelişmesini dikkate alıp artık birçok hizmeti için dijital sistem üzerinden işlem yapmayı sağlayan Yapı Kredi, mevduat hesaplarınız için artık sizi şubeye kadar da yormuyor.

                 Yapı Kredi E-Mevduat hesabı internet şube ve mobil şube avantajlarıyla oturduğunuz yerden mevduat hesabı açmanıza olanak sağlıyor. Yapı Kredi E-Mevduat Hesabı Nasıl Açılır? Yapı Kredi’de vadesiz hesaba sahipseniz , bireysel internet şubesinden Yatırımlar menüsü aracılığıyla Vadeli Mevduatlar sekmesinden E-Mevduat / Yeni Param Açılışı adımlarını takip ederek, mobil şube üzerinden ise Yatırımlar menüsü aracılığıyla Vadeli Mevduatlar sekmesinden Vadeli Mevduat Açılışına tıklıyorsunuz son olarak Klasik/E-mevduat seçeneceğini seçerek hesabınızı anında açabiliyorsunuz. Ben işimi klasik yollardan halletmek istiyorum diyenler için başvurularınızı Yapı Kredi şubelere giderek de yapabilirsiniz.

Sizi sevindirecek faiz oranları minimum 32 ay vade itibariyle TL-EUR/USD para birimleri mevduatları için geçerlidir. Hesap açma alt limiti minimum 1.000 TL / USD / EUR ‘dir. Yapı Kredi E – Mevduat, uzatma tarihlerinde yine avantajlı faiz oranları ile sürdürülür. E-Mevduatlarınızın getirilerini hesaplamak için Yapı Kredi internet sitesinden faydalanabilirsiniz.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,362TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol