Burgan Bank’tan Süper Nakit Kredi

Google Haberlere Abone Ol:

Merkezi Afrika’nın Kuveyt ülkesinde olan Burgan Bank A.Ş 1989 yılında bankacılık sektöründe ilk olarak Tekfenbank adıyla hizmet vermeye başlamıştır. Burgan Bank grubu 2012 yılında Tekfenbank’ı bünyesine katarak Türkiye’de faaliyet göstermeye başlamıştır.

Genel Müdürlüğü’nü Ali Murat DİNÇ’in yaptığı banka finansal alanda müşterilere doğru yatırımlar konusunda destek olmak için yola çıkmıştır. Bunun için ihtiyacı olan kişilere uygun ve yeterli nakit desteğini sağlayarak bankacılık alanında kendine güzel bir yer edinmiştir. Burgan Bank Süper Nakit Kredi desteği, sağladığı kredi imkanlarından bir tanesidir.

Burgan Bank Süper Nakit Kredi, bireysel ihtiyaçlarınızı karşılamak için uygun geri döneme imkanları ile müşteriye sunulmaktadır. Çekilecek kredi miktarı 10.000 TL üzerinden baz alınırsa  faiz oranı 12 ve 24 ay için sabit %1,47 iken 36 ay vade durumlarında %1,48’lik bir faiz oranına sahiptir.

Her bir vade için kredi tahsis ücreti olarak banka tarafından 50 TL ücretlendirme yapılmaktadır. Bu tutar çekilen kredi miktarına göre değişiklik göstermektedir. Bu kampanya 30 Haziran tarihine kadar geçerlidir.

Banka tarafından yapılan taksitlendirme de sigorta masrafları hariç vergiler,fonlar vb. kapsamaktatır.  Aylık maliyet oranı da çekilen tutar başına %2,05 ile %2,00 arasında değişmektedir. Burgan Bank, Süper Nakit Kredi fırsatının yanında Değerini Bilen Kredi ile de diğer kredi seçeneklerini müşterilerine alternatif olarak sunmaktadır. Başvurularınızı internet üzerinden veyahut Burgan Bank şubelerinden gerçekleştirip kredinizi hemen kullanabilirsiniz.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Temmuz

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Garanti BBVA İş İlanları: 2022 Temmuz (Lise-Lisans)

Ramazan boyunca Garanti Bankası iş ilanları yayında olup, personel alımları yapılmaya devam ediyor. Şube ağlarını sürekli olarak genişleten banka personel alımları yaparak da kadrolarını büyütmeye devam ediyor.

2022 Temmuz Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Temmuz)

2020 Mart İhtiyaç kredisi faiz oranları, 2020 Mart Konut kredisi faiz oranları, 2020 Mart taşıt kredisi faiz oranları bankalara göre farklılık göstermektedir. Detaylar…